MENU
klinika
Shpërndahen 1.2 mln maska

Manastirliu: Deri tani janë testuar 18 persona, asnjë i infektuar

Meta fton qytetarët në tubimin e 2 marsit

“Koha të shpëtojmë shtetin nga pengmarrësit e pushtetit”

Kur kanë mbetur dhe tre ditë nga tubimi i 2 marsit, presidenti Meta thotë se...

Përdora vetëm një ilaç për dhimbje koke!

Gruaja e shëruar nga koronavirusi në Itali: Mos kini frikë!

Një frymëmarrje lehtësimi vjen në këto momente paniku të shkaktuara nga virusi i ri nga...

Bilanci botëror

2,859 viktima dhe 83,385 të infektuar në të gjithë botën

2,859 viktima dhe 83,385 të infektuar, ky është bilanci i koronavirusit në të gjithë botën....

Konfirmohen rastet e para në Hollandë dhe Bjellorusi

Koronavirus vazhdon të përhapet në botë

Koronavirusi vazhdon të përhapet në të gjithë vendet e botës. Së fundmi janë shënuar rastet...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas Institutit të Gjeoshkencave Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e premte, dt.28 Shkurt...

'Je shembull frymëzimi, kur u nise drejt Italisë'

Humbi 6 familjarë nga tërmeti, Rama viziton Albert Carën

Kryeministri Edi Rama ka vizituar Albert Carën në banesën e tij të re në Kamëz,...

Kush është Christine Lagarde?

Gruaja e pushtetshme e financave te Europës

Lagarde – gruaja e parë që po kryeson Bankën Qendrore Evropiane, gruaja e parë që...

Emrat

Gara për Byronë Kombëtare të Hetimit, përzgjidhen katër kandidatë

Byroja Kombëtare e Hetimit së shpejti do të ketë kryetarin e saj dhe në garë...

Ja e vërteta e përzgjedhjes së anëtarëve të Kushtetueses

Akuzat e Metës, Gjonaj përgjigje publike: As vetë Presidenti s’e beson…

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, i cilësoi akuzat e Presidentit Ilir Meta një lajthitje ligjore,...

Cakaj parashtron dy çështje kryesore

“Fokusi në çeljen e negociatave për Shqipërinë dhe liberalizimin e vizave…”

Ministri në Detyrë për Europën e Punët e Jashtme, Gent Cakaj, mori pjesë në mbledhjen...

"E gjithë bota ta shikojë dhe ta marrë vesh..."

Meta për Euronews Francë: Tani është koha të dëgjohet zëri i popullit

Presidenti Ilir Meta foli në një intervistë për ‘Euronews’ në Francë, duke komentuar thirrjen e...