MENU
klinika
Ja sa zgjat imuniteti nga koronavirusi

Flet eksperti suedez: Personat që e kalojnë sëmundjen…

Shpëtim Nazarko

Mirë mo Ali mirë, po kështu nuk vemë gjëkundi

       Sikur të përfytyrojmë në një moment të shkurtër, se kërkesa e Ali...

"Rikonfirmojmë gatishmërinë tonë për…"

Vazhdon korrespodenca/ Opozita e Bashkuar sërish mesazh maxhorancës

Vazhdon korrespodenca mes maxhorancës dhe opozitës së Bashkuar që nuk po gjejnë dakordësi as për...

"Marrëveshja e 5 qershorit do të votohet në…"

Rudina Hajdari jep detaje nga Konferenca e Kryetarëve

Marrëveshja e 5 qershorit do të votohet ditën e enjte, më 23 korrik në Kuvend....

Nga Skënder Minxhozi

Ruajuni nga Rama me ‘Gralin’ e shenjtë në xhep

Nga Skënder Minxhozi Pozita dhe opozita parlamentare kanë rënë dakord që të miratojnë së bashku...

Nga testimi për COVID në kufi te bacode që duhet të keni me vete

Rregullat për kalimin në Greqi, ja cilët lejohen të udhëtojnë

Nderkohe qe pikat e Kalimit Kufitar me Greqine, Tre Urat Përmet dhe Qafë Botë, Sarandë...

Covid-19

Ceremonia NOBEL anulohet

        Fondacioni Nobel, që administron ndarjen e çmimeve prestigjioze “Nobel”, thotë se,...

Por e kanë një kusht: Mbledhja…

Reforma zgjedhore/ Opozita e Bashkuar i përgjigjet ftesës së Ramës

Opozita e Bashkuar ka pranuar të marrë pjesë në Këshillin Politik për Reformën Zgjedhore, pas...

Listat dhe koalicionet/ 60' kokë më kokë

Pas Ramës, ambasadorja e SHBA-së i shkon në zyrë Metës

Ambasadorja e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim paraditen e sotme ngjiti shkallët e Presidencës për...

"34 mld lekë në buxhet dhe donacionet llogariten në..."

Rindërtimi pas tërmetit/ Ahmetaj bën llogaritë

Ministri i Rindërtimit Arben Ahmetaj prezantoi sot procesin e rindërtimit në zonat e prekura nga...

PS firmos pakt me opozitën e Kuvendit

Skema si do ndryshojë Kushtetuta dhe marrëveshja e 5 qershorit

Partia Socialiste firmosi dje një tjetër marrëveshje politike me opozitën në Parlament. Marrëveshje e cila...

Bedri Islami

A e kanë braktisur amerikanët Hashim Thaçin?

Në çastin kur presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ishte në rrugëtim drejt Shteteve të Bashkuara...