MENU
klinika
Zgjedhjet e 30 Qershorit

“4 vetë po e bëjnë lëmsh Shqipërinë”/ Rama: Do paguani një më një!

Takimet elektorale

Veliaj: Zgjedhjet do të mbahen dhe KiE do t’i vëzhgojë!

Zgjedhjet lokale që do mbahen të dielën do të monitorohen nga afër nga një trupë...

Operacioni i SHÇBA

Një agjent policie duke shpërndarë drogë? Arrestimet e bujshme

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave pranë ministrisë së Brendshme në bashkëpunim me prokurorinë...

Artikulli

EUreporter: SHBA do zgjedhje paqësore në Shqipëri, ndryshe opozita…

Platforma e lajmeve multimediale europiane me bazë në Bruksel, EUreporter i ka kushtuar sot një...

Takimi

Tejkalimi i krizës politike/ Çfarë propozon presidenti Meta?

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka pritur në një takim ministrin e Punëve të Jashtme...

Kërkesa

Zgjedhjet në Dibër/ PD letër KQZ-zë: Të ndërpritet votimi i paligjshëm

Partia Demokratike me anë të një kërkese zyrtare që i ka nisur Komisionit Qendror të...

Deklarata

Cakaj: Mbarëvajtja e zgjedhjeve me interes kombëtar!

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj u shpreh se Shqipëria...

Reagimi

“KiE tërheq delegacionin vëzhgues”/ Rama i përgjigjet Bashës

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së Lulzim Bashës lidhur me anulimin e delegacionit...

Deklarata

KiE tërheq vëzhguesit/ Basha: Votimet, tentativë e Ramës për…

Kreu i selisë blu Lulzim Basha, në një deklaratë për mediat ka komentuar vendimin e...

Cila është arsyeja?

Këshilli i Europës anulon misionin vëzhgues në Shqipëri

Këshilli i Evropës ka anuluar sot misionin vëzhgues për zgjedhjet në Shqipëri. Shkak për këtë...

"Situata do kulmojë në 30 qershor"

Zgjedhjet/ Ç’do ndodhë në vijim? Zbulohet skenari i PD

Detaje të reja janë mësuar nga aksioni opozitar, vetëm 4 ditë para zgjedhjeve që priten...

"LSI po e lë pa punë"

Shkarkohet Meta? Rama: Ai po i bie këmbës ta heqin!

Gjatë një takimi me banorë të njësisë administrative Nr.5 në Tiranë, kryeministri Rama ka folur...