MENU
klinika
Pas përplasjeve politike për ‘Zgjedhoren'

Ambasadorja Yuri Kim në Kryeministri, takim me Ramën

“Mos ta kthejmë Shqipërinë në morg”!

Dom Gjergj Meta: Hiqni dorë sa më parë nga normaliteti!

Ipeshkvi i Dioqezës së Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, iu bën thirrje qytetarëve të heqin dorë...

"Po shkelet tradita 100-vjeçare, diplomat bëhesh nëse…"

Propozimi i Cakajt për ambasadoren në Athinë, “shpërthen” Ditmir Bushati

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, foli me tone të ashpra në Komisionin e Jashtëm, ku...

Ja si do të devijojë qarkullimi i automjeteve

Rruga e “Durrësit”, Bashkia e Tiranës jep njoftimi e rëndësishëm

Bashkia e Tiranës njofton për devijim të qarkullimit të automjeteve si pasojë e nisjes së...

Pasuria ‘djeg’ gjyqtarin e Tiranës

KPK shkarkon nga detyra Niko Rapin

Komisioni i Pavarur i Kualifikimi shpalli sot vendimin pas procesit të rivlerësimit për gjyqtarin e...

Foto sa një mijë fjalë

Rrëqeth mjekja: Ky djalë kërcen çdo natë te dritarja për të parë…

Mjekja e njohur, Anika Dokle, ka ndarë një imazh tejet prekës, të një djali i...

Ja veprat penale që akuzohet

Protesta e artistëve, procedohen 12 persona si organizatorë të tubimit

Policia e Tiranës ka proceduar 12 persona pas protestës së djeshme të artistëve para Kryeministrisë....

Ja në cilin kontinent

OBSH paralajmëron për shpërthim të madh të koronavirusit

Organizata Botërore e Shëndetësisë paralajmëroi se Afrika mund të ketë shpërthime të rasteve me koronavirus,...

Parashikimi

Moti për ditën e martë, 21 korrik 2020

Temperatura relativisht të larta dhe kthjellime mbizotërojnë në të gjithë shqipërinë deri në orët e...

"Drejtësia do të triumfojë"

Bashën e pret Kadri Veseli: Kosova ishte viktima dhe jo agresori

Kreu i PD, Lulzim Basha është pritur nga Kadri Veseli në një prej takimeve të...

"E pakonceptueshme si..."

Protesta e artistëve kundër mbylljes së klubeve të natës/ Rama: Zoti i ruajtë!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas protestës së artistëve, të cilët kanë dalë kundër vendimit...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës dhe diskove

Artistët, punonjësit e pronarët protestë para kryeministrisë, fillojnë shoqërimet

Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë...