MENU
klinika
"Në 11 tetor Venecia thotë fjalën e fundit për Metën"

PS mbledh grupin parlamentar, ja çfarë vendimi mori

Hetimet për hotelin në Barcelonë

“900 euro nata”, nënkryetari i Bashkisë Tiranë thirret në Prokurori

Thirret në Prokurori nënkryetari i bashkisë së Tiranës Arbi Mazniku. Mësohet se Prokuroria ka nisur...

"Shqipëria e Kosova, çdo herë krah njëra-tjetrës"

Tërmetet, Meta takim me ministrin kosovar

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në një takim ministrin e Brendshëm të Kosovës Ekrem...

Pse po hetohet ish-ministri?

Akuzat për “Silicon Mix”, thirret në Prokurori Niko Peleshi

Thirret në Prokurori ish-ministri i Bujqësisë Niko Peleshi. Mësohet se Peleshi do të japë dëshminë...

Lufta kundër terrorizmit

Cakaj nga SHBA: Shqipëria angazhim maksimal, ja çfarë sfide kemi!

Gjatë qëndrimit të tij në Nju Jork, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e...

Parashikimi

Moti sot, çfarë parashikojnë sinoptikanët?

Sipas Institutit të Gjeoshkencave dotën e sotme (e hënë, dt.30) nuk priten reshje (siç tregohet...

“Mafia shqiptare, më e frikshmja në botë”!

“ZDF” dokumentar për bandat: Ndjekin kod të fortë hakmarrjeje!

“Mafia shqiptare është një nga organizatat kriminale më të frikshme në botë”! Kështu shkruan gjiganti...

Del raporti sekret për kanabisin

Rikthehet situata alarmante në vend, në listën e “zezë” futet edhe Kukësi

Prej disa kohësh vendi ynë ishte larguar nga harta e kultivimeve të lëndëve narkotike, fakt...

Zbarkon avioni ushtarak grek

Tërmeti/ Mbërrijnë në Shqipëri ndihmat e para nga BE

Mbërrijnë në Shqipëri ndihmat e para nga Bashkimi Evropian për familjet e prekura nga tërmeti...

5 kërkesat e tij të forta

“Shumë shpejt do ketë zgjedhje”/ Basha mobilizon PD-në

Ka përfunduar pas më shumë se dy orësh mbledhja e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim...

I shpalluri në kërkim ndërkombëtar

Ekstradohet nga Holanda anëtari i bandës ‘Babagjyshët’

Ekstradohet nga Holanda Fatmir Pjetri, pjesëtari i “bandës së Babagjyshërve”, të cilët kryenin grabitje me...

Kërkohet urgjent një plan kombëtar

Shifra alarmante/ 1 në 5 nxënës shqiptarë “viktima” të bullizmit

Bullizimi, apo sjelljet e dëmshme agresive në shkolla, është një fenomen mbarëbotëror dhe si i...