MENU
klinika
Nga ligji i luftës te minoriteti, çështja e detit dhe ajo çame

Analiza e profesorit grek: Ja gabimet serioze që ka bërë Shqipëria ndaj nesh dhe klima negative prej refugjatëve!

Mjeku shqiptar në SHBA: E vetmja mënyrë për...

Çfarë ndodh nëse e mbajmë maskën 6 javë?

Skënder Murtezani, mjeku shqiptar që punon si epidemiolog në SHBA, beson fort se maska është...

Vizita e ministrit Dendias, Meta: E kanë marrë përgjigjen me kohë!

Meta i përgjigjet Bashës: Atij zotërisë i them, thuaji popullit që je marr peng…

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur në një gjuhë shumë të ashpër deklaratës së kryedemokratit...

Ambasadorja Kim thirrje KED: Të veprojë sa më shpejt

“Shqipëria duhet të ketë Gjykatën Kushtetuese deri në fund të vitit”

“Shqipëria duhet të ketë Gjykatën e saj Kushtetuese deri në fund të vitit”. Kështu është...

"Dendias do t’ia bëjë të qartë Shqipërisë"

Mediat greke: Integrimi kalon nga Athina

Ministri i Jashtëm grek Nikos Dendias do të zhvillojë nesër një vizitë vendimtare në Tiranë,...

Kushtet e Brukselit deri në tryezën e parë ndërqeveritare

Integrimi/ Ku kanë mbetur negociatat e Shqipërisë me BE?

Progres-raporti dhe më pas vizita e Komisionerit të BE-së për zgjerimin, Oliver Varhelyi, ishin mesazhe...

Negociatat

Soreca: Shqipëria të bëjë segmentin e fundit, kryesore reforma në drejtësi

“Shqipëria shpresoj të bëjë segmentin e fundit me qëllim që komisioni të marrë vendimin për...

"Maska nuk mbron në ambientet jashtë!"

Çfarë po ndodh me situatën e COVID-19? Epidemiologu Alimehmeti nxjerr prapaskenat nga spitalet

alEpidemiologu Ilir Alimehmeti shprehet se vaksina e gripit është shumë e rëndësishme në momentin në...

“Greva e naftëtarëve e panevojshme”

Rama: Jam i gatshëm të ulem e të bisedoj me ta, por ja kush është kushti

Kryeministri Edi Rama thotë se është i gatshëm të bisedojë me naftëtarët, por me një...

Pse ta mbajmë kudo?

Mjeku Kalo shpjegon funksionin e maskës për parandalimin e infektimit me Covid

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga...

Nga Shaban Murati

“BE nuk i njeh pretendimet e Greqisë për shelfin kontinental dhe zonën ekonomike, ndaj…”

BE nuk i njeh pretendimet e Greqisë për shelfin kontinental dhe zonën ekskluzive ekonomike në...

Nesër ministri i Jashtëm grek vjen në Tiranë

Mediat greke: Vizita vendimtare, ja për çfarë do të diskutohet!

Mediat greke e konsiderojnë si vendimtare vizitën në Shqipëri të ministrit të Jashtëm Nikos Dendias....