MENU
klinika
Zbardhen temat e diskutimit

Rama e Spiropali takojnë raportuesen e Shqipërisë në PE

Hidhet shorti

Kush janë tre gjyqtaret që do të shqyrtojnë dosjen e Tahirit?

Janë zgjedhur ditën e sotme gjyqtarët, që do të shqyrtojnë dosjen e ish-ministrit të Brendshëm,...

"Mjekë për Shqipërinë"

Paketë mbështetëse për kthimin e mjekëve shqiptarë

Emigrimi i mjekëve dhe infermierëve është kthyer në një fenomen shqetësues. Për këtë qëllim ministrja...

IKMT-ja tani do të drejtohet nga policia

Lleshaj jep porositë: Deri në fund të prillit mos ketë asnjë rrënjë kanabis

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit tashmë do të quhet Inspektorati Kombëtar i Mjedisit dhe...

"Situatë emergjente"

Procesi Shullazi, KLGJ propozon ndryshime ligjore

Pas disa muajsh ngërçi, Këshilli i Lartë Gjyqësor ka hedhur një tjetër hap për procesin...

Mbyllja e dosjes CEZ

Romeo Kara kallëzon në SPAK gjyqtarin Lazer Sallaku

Eksperti Ligjor i OSHEE, Romeo Kara ka kallëzuar në SPAK gjyqtarin Lazer Sallaku, i cili...

29-vjetori i rrëzimit të bustit

Basha: Dita për të kujtuar studentët që shembën simbolin komunist

Kryedemokrati Lulzim Basha ka përkujtuar 29-vjetorin e rrëzimit të bustit të ish-diktatorit Enver Hoxha, që...

Vendimet e mbledhjes së qeverisë

Miratohet plani kombëtar për Integrimin europian 2020-2022

Emërimi i kreut të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, përcaktimi i Fondit të Ekselencës për studentët ...

Thirrjet për Besëlidhjen

“T’i japim paralajmërimin e fundit”, tjetër mesazh i fortë nga Meta

Pas thirrjes për besëlidhjen më 2 mars, Presidenti i vendit, Ilir Meta u eshte drejtuar...

Vendimet e mbledhjes së qeverisë

Hiqen vizat mes Shqipërisë dhe një tjetër vendi në Europën Lindore

Emërimi i kreut të Autoritetit të Mbikëqyrjes Financiare, përcaktimi i Fondit të Ekselencës për studentët...

 ‘Besëlidhje, Së bashku në 2 mars’

“Më mirë mos e provoni kokëfortësinë time”, Meta me tone të ashpra

Presidenca ka publikuar mbrëmjen e djeshme një video me pamje nga aktivitete të ndryshe ku...

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar deri në mesditë do të mbetet me vranësira të shumta dhe...