MENU
klinika
‘Të zemë vendin e Anglisë’/ "Dashnor i mashtruar…"

‘The Guardian’ ironizon deklaratën e Ramës: Shqipëria pret për t’u martuar

"Proces farsë"

Kokaina në banane, diplomatë amerikanë në gjyqin e Arbër Çekajt

Diplomatë amerikanë po marrin pjesë sot në gjyqin ndaj biznesmenit Arbën Çekaj dhe 2 të...

"Prova të reja për grushtin e shtetit"

Nuk ndalet Presidenti Meta, paralajmëron tjetër konferencë

Presidenti Ilir Meta ka njoftuar për një tjetër konferencë për mediat, ku do të publikojë...

Shifra të frikshme!

Numri i të vdekurve nga koronavirusi i kalon 2000 njerëz

Sipas raportimeve të Komisionit Kombëtar të Shëndetit në Kinë, numri i të vdekurve nga korona...

"Ishte kryebashkiaku më i dështuar"

Rama: Marrëveshje me Bashën në çdo kohë, përveç 17 nëntorit!

Kryeministri Edi Rama deklaroi në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, se është...

Fondet për rindërtimin

Rama: Akademinë e Transparencës e kam kërkuar unë në SHBA

Kryeministri Edi Rama i ftuar në “Real Story” në News 24, tha se Akademinë e...

"Nuk nis sot edhe mbaron..."

Rama: Çelja e negociatave nuk është si tryezat e mia me Lulin

Kryeministri Edi Rama, ishte i ftuar në emisionin “Real Story”, në News24, ku foli edhe...

Transparenca e procesit

Rama: Në shpërndarjen e 1.15 miliardë eurove do të marrin pjesë donatorët

Kryeministri i vendit Edi Rama i ftuar në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”, i...

Negociatat

Tsipras në Paris: Çelja e bisedimeve për Shqipërinë të miratohet në mars

Kryetari i SYRIZA dhe ish-kryeministri grek, Aleksis Cipras, ka analizuar domosdoshmërinë e vendimit pro për...

Shpëtim Nazarko

Rama dhe realiteti i Shqipërisë….

Nuk ka nevojë të mendosh gjatë, se në pikëkpamje praktike, Rama ka arritur një sukses...

Nga Rexhep Qosja

Atë që po i bëjnë disa media në Prishtinë, Shqipërisë shtetërore…

Nga Rexhep Qosja As kryeministri i Serbisë mbretërore, Nikolla Pashiqi, as ministri i Sigurimit të...

Në arrati prej katër muajsh

Agim Kajmaku zyrtarisht i pandehur! Çështja kalon për gjykim

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot të kalojë për gjykim çështjen e ish- kryebashkiakut të...