MENU
klinika
“Mos na detyroni të përzgjedhim kush do të trajtohet”!

Basha “shpërthen” ndaj Ramës e Manastirliut: Ky është krimi më i madh ndaj shqiptarëve!

“O tani, o kurrë”

Meta: Tranzicioni në Shqipëri nuk merr fund pa ligjin për referendumet

Presidenti Ilir Meta thotë se do të mbështesë, deri sa të bëhet realitet, vendosjen e...

“Kemi nevojë për mbështetje”

Lleshaj: Vendi sfidohet ende nga krimi! Ja për çfarë do të përdoren të ardhurat nga gjobat

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha se ministria ka nevojë për mbështetje buxhetore. Gjatë fjalës...

"Do të strehojë 11 mijë banorë"

Hapet kantieri i parë i rindërtimit në Tiranë, Rama: Askush s’do i rezistonte tërmetit dhe Covid-it

Ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj në hapje të kantierit të parë të rindërtimit të një...

Ishulli me 24 milionë banorë

200 ditë pa asnjë rast të ri me Covid-19, ky shtet është shembull në luftën me virusin

Ndërsa shumë vende të botës po përpiqen që të mbajnë nën kontroll valën e dytë...

Kodi Zgjedhor

Bylykbashi: Ndryshimet bien ndesh me Kushtetutën, standardet e OSBE…

Ish-deputeti i PD, Oerd Bylykbashi ka reaguar pas votimit të një ditë më parë të...

"Ka kosto"

OBSH kundër mbylljeve: Izolimet kombëtare, mundësia e fundit

Organizata Botërore e Shëndetësisë në Europë thotë se izolimet kombëtare konsiderohen si mundësia e fundit...

"Humbje që lë pas shumë dhimbje"

Ndarja nga jeta e kompozitorit Avni Mula/ Rama, Basha e Meta ndajnë mesazhe ngushëllimi

Për ndarjen nga jeta të kompozitorit Avni Mula kanë reaguar edhe politikanët shqiptarë, kryeministri, presidenti,...

Denoncimet, përmes postës elektronike

Rritja e rasteve me Covid, KPK nga sot zhvendos punën online

Me rritjen e rasteve me Covid, KPK ka marrë vendim që nga sot të zhvendosë...

Studimi i ri

“Covid-19 mund t’i nxisë sistemet imunitare të pacientëve të sulmojnë…”

Në të gjithë botën, imunologët u janë bashkuar luftë kundër SARS-CoV-2. Ata janë përpjekur të...

Parashikimi

Moti për ditën e premte, 30 tetor 2020

Moti parashikohet i kthjellët deri në orët e mesditës dhe më pas shtim gradual vranësirash...

Ja me kë mund të bëj koalicion

Marrëveshje me Ramën për t’u bërë Presidente? Topalli: Kam komunikuar vetëm njëherë

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli gjatë intervistës në Euronews Albania u përgjigj mbi teoritë që...