MENU
klinika
“Merreni seriozisht këtë sëmundje”

Një tjetër deputete infektohet me koronavirus. Çfarë shkruan në rrjetet sociale?

Çfarë po ndodh ndërkohë në rajon?

Gjithçka mbyllet veç shkollave! Përse organizatat bëjnë thirrje që ato të qëndrojnë të hapura?

Organizata e Kombeve të Bashkuara për Arsim, Shkencë dhe Kulturë (UNESCO), Fondi i Kombeve të...

Nga Ben Andoni

Opozita dhe trishtimi për mungesën e kauzës

Nga Ben Andoni Prej kohësh kryetari i Opozitës Lulzim Basha i është ngjitur kauzës së...

Ja sa dolën pozitivë

Ky vend testoi gjysmën e popullsisë brenda një dite!

Gati gjysma e të gjithë popullsisë së Sllovakisë është testuar për koronavirus brenda një dite....

"Basha i sulmon por..."

Rama publikon videon: Ja kush janë ekspertët e Komitetit Teknik

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku prezanton ekspertët e Komitetit Teknik, të cilët...

"Na ka tronditur"

Pacienti u hodh nga dritarja/ Drejtori i spitalit ‘Covid2’: Nuk kishte probleme psikike…

Drejtori i spitalit ‘Shefqet Ndroqi’, ka reaguar lidhur me ngjarjen tragjike të ndodhur orët e ...

"Sfidat janë të shumta"

Nesër nis mësimi “online”, ministrja Evis Kushi: Mos neglizhoni respektimin e masave anti-COVID!

Një ditë përpara fillimit të vitit të ri akademik, që do të zhvillohet për të...

”La Repubblica”

Spitalet e tejmbushura rrezikojnë gjithë sistemin shëndetësor!

Spitalet e mbushura tej kapaciteteve me pacientë me Covid-19 lëkundin të gjithë sistemin shëndetësor duke...

Nisja e vitit akademik

Rektori i UT mesazh studentëve: Mësimi online deri në një urdhër të dytë!

Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha ka publikuar një videomesazh për të gjithë studentët,...

Thirrjet e organizatave ndërkombëtare

Pse shkollat duhet të qëndrojnë të hapura gjatë pandemisë?

Organizata e Kombeve të Bashkuara për Arsim, Shkencë dhe Kulturë (UNESCO), Fondi i Kombeve të...

Prej disa ditësh trajtohej në spital

52-vjeçari me koronavirus hidhet nga dritarja e spitalit, ndërron jetë

Një pacient i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë i ka dhënë fund jetës...