MENU
klinika
Parashikimi

Zbuloni si pritet të jetë moti sot

Nga Av. Ass. Prof. Dr. Jordan Daci

Përse partitë politikë promovojnë njerëz me të shkruar kriminale?

Mendoj që arsyet janë disa sikurse vijojnë: Partitë nuk i zgjedhin më kandidatët e kësaj...

"Përshkallëzohet informalitetit në Sarandë"

Informaliteti në bizneset e bregdetit, reagon Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ditën e sotme nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij...

Çfarë po bëhet në bashki?

“PS nuk heq askënd për arsye politike”/ Rama nxjerr fotot

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar në “Facebook” disa fotografi, nga puna e punonjësve...

"Viktima të makutërisë mafioze të Ramës"

Vdekja e dy punëtorëve në Tiranë, ja çfarë thotë Basha!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një statusi në “Twitter” shkruan se...

Çështja e Teatrit Kombëtar

Rama citon Petrit Malajn: Duhet një teatër i ri bashkëkohor!

Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook” citon për çështjen e teatrit...

“S’ke shans ti, as perëndia”

“Shihemi në gjyq”/ Pjerin Ndreu paralajmëron Bashën!

Kryebashkiaku i ri i Lezhës, Pjerin Ndreu, ka ftuar publikisht kryedemokratin Lulzim Basha për një...

“Na vrau, o ç’na gjeti ne ore”

Dalin pamjet e tmerrit/ Si i sulmoi pronari i lokalit turistët spanjollë!

Dalin pamjet se si u dhunuan turistët spanjollë në Porto Palermo, kur pronari i lokalit...

Publikon videon

Basha del me emra: Ja kush janë kriminelët e PS!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar sulmet dhe akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama,...

Masakra e Qafë-Valmirit

Basha kujton 14 të pushkatuarit: Sot, zyrtarë përfaqësues të krimit…

Kreu i PD-se, Lulzim Basha përkujton sot 70-vjetorin e Masakrës së Qafë-Valmirit, ku u pushkatuan...

Vizita në Rahovec

Meta nderon personalitetin shqiptar të vrarë nga Millosheviçi

Presidenti Ilir Meta vijon vizitën e tij në Rahovec të Kosovës. Në një mesazh në...

Njoftimi i Policisë

Shembja e skelës/ Arrestohen drejtuesit teknikë

Policia e Tiranës ka arrestuar drejtuesit teknikë të punimeve në firmën “Xhimi” dhe skela “Syla”,...