MENU
klinika
Grabitja Rinas

Zbardhen emrat e 4 të arrestuarve, zbulohet servisi ku u modifikua furgoni

Çfarë do vendoset?

Kur do zhvillohet protesta e radhës? Basha mbledh Kolegjin e Kryetarëve

Gjatë ditës së sotme kryedemokrati Basha do të mbledhë Kolegjin e Kryetarëve. Në këtë mbledhje...

"Admiri është vrarë"

Detaje/ Kjo është telefonata që zbuloi grabitësit e Rinasit

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e miliona eurove në Rinas dhe vrasja e...

Temperaturat

Reshje shiu? Parashikimi i motit, zbuloni si nis java

Fillimi i javës pritet të jetë pa reshje shiu dhe temperatura të larta pranverore. Sipas...

Reagimi

Sulmet në Sri Lanka/ Basha: Akte mostruoze kundër bashkëjetesës fetare

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha reagoi pas sulmit terrorist të ndodhur në 3 kisha...

Detaje të reja

Grabitja e Rinasit/ Arrestohen dy bashkëpunëtorë të tjerë

Policia ka arrestuar katër persona të cilët dyshohet se kanë lidhje me grabitjen e ndodhur...

Detajet

Bashkëpunuan në grabitjen e Rinasit/ Policia ndalon 2 persona

Dy persona janë ndaluar sot nga policia si të lidhur me grabitjen në aeroportin e...

Takimi në Elbasan

Balla ‘thumbon’ PD-në: Ata janë si grerëzat

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka ironizuar Partinë Demokratike duke i krahasuar...

Detajet

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset 26-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në zonën e Mëzezit në Tiranë, ku...

Vendimi

Qeveria ndryshon ligjin për shitjen e pronave shtetërore

Qeveria ka miratuar një projektligj, i cili parashikon shpërndarjen e pronave shtetërore tek individët. Kjo...

Detajet

Bllokohen 5 persona në Kanionet e Erzenit/ Një në gjendje të rëndë

Pesë persona kanë mbetur të bllokuar sot prej të paktën 3 orësh në shpellën e...

Zbulohen detaje të reja

Grabitja e Rinasit/ Një femër e përfshirë, makina e “Tatimeve” u modifikua në Elbasan

Gjatë punës intensive për të zbardhur grabitjen në aeroportin e Rinasit, prokurorët dhe grupi i...