MENU
klinika
Faza e parë

Helikopterët e rinj “Black Hawk”, FA-të nisin trajnimin

Duhet dialog politik

CDU/CSU: Nuk kemi të drejtë të kërkojmë shtyrjen e zgjedhjeve!

CDU/CSU sqaron deklaratën e dy deputetëve të këtij grupimi politik gjerman, në lidhje me mundësinë...

Takimi në Elbasan

Basha: Rama, sot e ka gjithë popullin kundër me një mesazh

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është i pranishëm sot në Elbasan, në një takim...

Regjistrimi në KZAZ

KQZ nuk regjistron komisionerët e opozitës, PD-LSI ankimojnë vendimin

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim kanë vendosur të ankimojnë në Kolegjin e Apelimit...

Roli i Shqipërisë në rajon

Situata politike/ Mbërrin në Shqipëri delegacioni i Kongresit Amerikan

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti në Kryesinë e Kuvendit delegacionin e Kongresit Amerikan dhe...

Zgjedhjet vendore

KQZ miraton fletën e votimit për 26 bashki

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi sot fletën e votimit për kandidatët për kryetar në 26...

Inspektimi i procesit

Karta e Studentit/ Pas Ekonomikut, nis shpërndarja tek Gjuhët e Huaja

Pas Fakultetit të Ekonomisë, shpërndarja e kartave të studentit ka nisur edhe pranë Fakultetit të...

Çfarë do diskutohet?

Rama mbledh sot deputetët dhe drejtuesit e qarqeve

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot në mbrëmje një takim me deputetët dhe drejtuesit...

"Përmbahuni"

Operacioni policor në Veri, BE thirrje të fortë Prishtinës dhe Beogradit

Në lidhje me operacionin policor të zhvilluar sot në Veri të Kosovës ka reaguar edhe...

Deklarata e ministrit Cakaj

“Shqipëria meriton hapjen e negociatave me BE-në”

Gjatë një takimi të zhvilluar sot me grupin e vendeve të Vishegradit dhe Ballkanit Perëndimor,...

Detajet

“Mësynë” me forcë policinë, ndjekje penale ish-deputetëve të PD

“Kundërshtim të policisë”, kjo është akuza që rëndon mbi disa ish-deputetë të Partisë Demokratike, të...

"Keqardhje për opozitën"

Balla “kokë më kokë” me zyrtarin e OSBE, kërkon ndjesë për…

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka zhvilluar sot një takim me...