MENU
klinika
"S'do lejojmë që..."

Zbardhen porositë e Bashës në mbledhjen e Kolegjit të Kryetarëve

Postimi

Grabitja e Rinasit drejt zbardhjes? Rama: Arrestimi i 4 personave…

Pas operacionit të policisë, si rezultat i të cilit u arrestuan katër persona ka ardhur...

Operacioni me 4 të arrestuar

Grabitja Rinas/ Çfarë u zbulua gjatë kontrollit? Policia nxjerr detajet

Në lidhje me grabitjen në Rinas dhe arrestimin e katër personave ka ardhur reagimi i...

Postimi

Parti e re? Rudina Hajdari thyen heshtjen: Obligimi ynë mbetet…

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar pas lajmeve për krijimin e një partie të re me...

Çfarë vendosën?

Mbledhja e Kolegjit të Kryetarëve, zbardhet vendimi i rëndësishëm i PD

Ditën e sotme, kryedemokrati Lulzim Basha ka mbledhur Kolegjin e Kryetarëve. Mësohet se në mbledhje...

Detajet

Kapen 15.7 mln euro kokainë në Maltë, kishte destinacion final Shqipërinë

Një sasi e madhe droge është kapur në Maltë. Sasia prej 144 kg kokainë ishte...

Kontrolle në banesa

Supergrabitja/ Pas arrestimit të 4 personave, policia “zbarkon” në Elbasan

Pas arrestimit të katër personave në Elbasan ditën e djeshme, Forcat Operacionale kanë zbarkuar sërish...

"Nuk kisha..."

Flet pronari i servisit ku u modifikua furgoni i grabitjes në Rinas

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e miliona eurove në Rinas. Pas arrestimit të...

Dita ndërkombëtare e Tokës.

Ambasada amerikane me mesazh të fortë

Në ditën ndërkombëtare të Tokës të gjithë ndihen më të ndërgjegjësuar dhe duke nisur nga vetja...

Grabitja Rinas

Zbardhen emrat e 4 të arrestuarve, zbulohet servisi ku u modifikua furgoni

Ditën e djeshme u arrestuan nga policia 4 persona të dyshuar si bashkëpunëtorë në grabitjen...

Çfarë do vendoset?

Kur do zhvillohet protesta e radhës? Basha mbledh Kolegjin e Kryetarëve

Gjatë ditës së sotme kryedemokrati Basha do të mbledhë Kolegjin e Kryetarëve. Në këtë mbledhje...

"Admiri është vrarë"

Detaje/ Kjo është telefonata që zbuloi grabitësit e Rinasit

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e miliona eurove në Rinas dhe vrasja e...