MENU
klinika
"Nuk ka rrugë..."

Policia dhunoi banorët e ‘Bregut Lumit’, Balliu dorëzon provat në Prokurori

EMRI+FOTO

Ekzekutoi ish-policin, kush është ‘i forti’ i “Myslym Shyrit” që u arrestua?

Gjatë ditës së sotme u njoftuan detaje të reja në lidhje me vrasjen e ish-policit...

Policia nxjerr detajet

Vrasja e ish-policit Bilali, arrestohet autori

Vrasja e ish-policit, Arben Bilali në Tiranë është zbardhur dhe dokumentuar me prova ligjore. Autori...

Parashikimi

Si pritet të jetë moti këtë të premte?

Edhe ditën e sotme priten të jetë i vranët, ndërsa në disa zona nuk përjashtohen...

Vetëvrasja politike e PD dhe LSI

“Opozita ka frikë zgjedhjet”, Rama: Unë kam një ofertë…

Ndonëse krizën aktuale politike e konsideroi diçka të përsëritur, kryeministri Edi Rama veçoi në Top...

Ditën kur proteston opozita

Angazhohet NATO, Stoltenberg zbarkon të dielën në Tiranë

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, pak orë para protestës së opozitës së bashkuar...

Masakra e Peshkëpisë

Kërkonte Himarën, Fredi Bejleri përfundon në Prokurori

Për të dytën herë brenda dhjetë ditësh, Fredi Bejleri, nën hetim për të masakrën e...

Reagimi pas rekomandimit pozitiv

Integrimi në BE/ Ambasada amerikane mbështet Shqipërinë

Ambasada amerikane në Tiranë shpreh mbështetje për Shqipërinë dhe gatishmërinë për të punuar me partnerët...

Basha i kthehet fesë

Basha: Për Kish’ t’Laçit Rama do hyjë në burg!

Kryetari i PD-së Lulzim Basha është betuar para qytetarëve të Kurbinit se nuk do të...

Deklarata

Situata politike/ Peleshi: S’ka marrëveshje pa dialog!

Ish-zv. Kryeministri, Niko Peleshi foli rreth situatës aktuale politike ku tha se nuk mund të...

Marrëdhëniet diplomatike

Hapja e negociatave/ Bregu tregon çfarë e ka penalizuar Shqipërinë

Që nga vendosja e marrëdhënieve diplomatike me Komunitetin Ekonomik Europian në qershor të 1991, rruga...

I dorëzon raportin e KE

Soreca takon Ruçin: Vendi ka bërë ecuri pozitive

Ambasadori i Bashkimit Evropian në Tiranë, Luigi Soreca zhvilloi një takim me kreun e Kuvendit,...