MENU
klinika
Vlerësimi bëhet brenda 45 ditëve

Fatjona Memçaj, prokurorja që kërkon karrigen e Arta Markut

Akuzat

Rama i ‘drejton gishtin’ opozitës: Po pengon integrimin!

Kryeministri Edi Rama në takimin me qytetarët e Malësisë së Madhe tha se qeveria do...

"Do të ketë..."

Kryemadhi “kërcënon” Ramën: LSI nuk është më e Metës, mos guxo…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë një deklarate për mediat i është drejtuar kryeministrit Rama...

Deklarata

Sa do e kenë pagën? Basha premtim mjekëve dhe infermierëve

Gjatë një takimi me ekspertë të shëndetësisë në Tiranë, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha...

Reagimi

Rama: I keqardhur për grupet e vogla që çuan në qorrsokak PD-në!

Kryemistri Edi Rama është pritur me protesta sot në  veri të vendit, pak para nisjes...

Shkodër

Rama devijon rrugën, PD mbyll protestën

PD ka mbyllur protestën te Ura e Bahçallëkut në Shkodër. Dhjetëra protestues bllokuan rrugën për...

Postimi

Hoxha: Gjithë Shkodra e di se kush po vret në Shkodër!

Pas publikimit të lajmit për zbardhjen e vrasjes së dy vëllezërve Bilali dhe arrestimin e...

Deklarata

PS ka një plan B për pakt me PD? Balla i prerë

“Zgjedhjet do të zhvillohen në 30 qershor ashtu sikurse është dekretuar me ligj”, kështu është...

Vendimi

Konfirmohet në detyrë gjyqtari kandidat për në Gjykatën Kushtetuese

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit konfirmon në detyrë gjyqtarin e gjykatës së Durrësit Rexhep Bekteshi....

Postimi

Berisha: Bie tavani te materniteti “Geraldinë”, zë poshtë lehonat

Përmes një mesazhi në Facebok, ish-kryeministri Berisha ka bërë publik një fakt mjaft të rëndë...

Të dhënat

Azil në BE/ Gjysma e shqiptarëve u refuzuan në 2018

Ndonëse Shqipëria është klasifikuar si vend i sigurt i origjinës mbetet në 25 vendet me...

Parashikimi

Si pritet të jetë moti sot?

Ashtu si ditët që lamë pas, orët e para do të dominohen nga alternime kthjellimesh...