MENU
klinika
Data

Konfirmohet/ Kryesia e PD-së vendos për protestën e ardhshme

Postimi

“Dhuna, zanati yt i pështirë”/ Lleshaj i kujton Bashës 21-Janarin

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj i është përgjigjur kreut të PD-së Lulzim Basha që në...

Të gjithë krerët sëbashku

Mbyll protestën, Basha mbledh strukturat e PD-së

Pas fjalës së kryetari të opozitës Lulzim Basha dhe përmbylljes së protestës së 2 qershorit,...

Reagimi i ashpër

Ambasada amerikane dënon dhunën, thirrje opozitës për dialogun

Ambasada e SHBA dënon dhunën në protestën e sotme të opozitës dhe iu bën thirrje...

Protestuesit në selinë e PD-së

Paralajmërimi i Bashës: E fundit herë me argumentet e arsyes!

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka mbledhur pranë selisë blu protestuesit duke mbyllur kështu protestën...

Reagimi i dytë

7 policë të plagosur/ Lleshaj: Do të ketë përgjegjësi para ligjit

Ka reaguar sërish përmes një postimi në twitter ministri i brendshëm Sandër Lleshaj. “Ka mbërritur...

Mesazhi i fortë

Ambasada britanike “fajëson” liderët e protestës: Jo dhunë!

Ambasada britanike në Tiranë ka reaguar me një mesazh të fortë për protestën e opozitës...

Situata tensionohet sërish

Protestuesit sulmojnë me fishekzjarre, Policia reagon me gaz lotsjellës

Vazhdon të jetë e tensionuar situata para godinës së Parlamentit. Protestuesit e opozitës vijojnë të...

Thirrja me megafon

Pas betejës, reagon Policia: Ruani qetësinë, po rrezikoni policët!

Policia, po bën vazhdimisht thirrje në megafon drejtuar protestuesve dhe organizatorëve të protestës për të...

Me çfarë është qëlluar?

Alarm mes protestuesve, mbetet i plagosur një i djalë i ri

Një protestues ka mbetur i plagosur tek parlamenti. Protestuesi, një djalë i ri siç shfaqet...

Të dëmtuar nga përplasja

Lleshaj i drejtohet Bashës: Ndal sulmin!

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj deklaron se një oficer policie është dëmtuar nga mjetet shpërthyese...

Protesta e opozitës

Tensionohet situata/ Meta bën thirrje për vetëpërmbajtje

Pas tensioneve të regjistruara në protestën e opozitës së bashkuar Presidenti i Republikës, Ilir Meta...