MENU
klinika
EMRAT+Detajet

“Kërcet” arma në Pezë/ Plagoset rëndë 1 person, kapet autori

Reagimi

Tërmeti, Ilir Meta apelon: T’u garantohet çdo shërbim qytetarëve!

President i vendit, Ilir Meta ka reaguar për situatën e krijuar nga tërmeti në zonën...

Negociatat

Ministri gjerman: Shqipëria, të mbështetemi në fakte

Ministri i Shtetit për Europën i Gjermanisë, Michael Roth ka reaguar sërish në lidhje me...

Njoftimi

Ndryshon testi teorik për marrjen e patentës, ja ç’duhet të dini

Nëse keni për të dhënë provimin e patentën, duhet të dini se, që nga dita...

Protesta

“Asnjë hap pas”, Basha: Të çlirojmë vendin nga e keqja

Një ditë para protestës së shtatë kombëtare të opozitës së bashkuar, kreu i PD-së, Lulzim...

Aktivitetet

Sot “Dita pa makina”, ja rrugët që do të bllokohen

Nisma “Dita pa Makina” rikthehet më 1 qershor nga Bashkia e Tiranës. Sot do të...

Letra e 7-të publike

Rama nis tjetër letër: S’e kam me ty Lulzim, nis fushatën!

Kryeministri Edi Rama ka shkruar një tjetër letër publike, por kësaj here nuk i drejtohet...

Përmbushja e kritereve për negociatat

CDU/CSU për qeverinë, Cakaj: Kanë të drejtën e kritikave!

Ministri në detyrë i Europës dhe Punëve të Jashtme, Gent Cakaj ka komentuar deklaratën e...

"Nata e Kadrit"

Rama shtron iftar, mesazh opozitës: Mos u largoni nga rruga e arsyes!

Kryeministri i Edi Rama ka shtruar iftar për besimtarët myslimanë për nder të “Natës së...

"Municionet i plasën në dorë Bashës"

Kur ‘flet Amerika’, Tirana hesht! Përndryshe…shihemi pas 30 qershorit

*Nga Eduard Zaloshnja Ndërhyrja e parë amerikane në krizat shqiptare ka qenë edhe më ekzistencialia...

Për herë të parë 5 intervista publike

Agjentet femra të Mossad, jeta si një “spy movie”

Për agjentet femra të Mossad, jeta është si një “spy movie” – edhe pse jo...

Integrimi i Shqipërisë dhe M. së Veriut

Negociatat/ Gjermania kërkon vendimin nga BE në qershor

Ndërsa Ministri gjerman i Shtetit për Europën në Ministrinë e Jashtme Federale, Michael Roth (SPD)...