MENU
klinika
Letra

Festa e Republikës/ Meta uron Presidentin italian

Zbardhet axhenda

Sekretari i përgjithshëm i NATO zbarkon në Tiranë!

Në ditën kur opozita e bashkuar do të zhvillojë protestën e radhës kombëtare, Sekretari i...

Si do të transformohet

“Unaza e Re”/ Rama publikon projektin

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me projektin në hyrje të Tiranës, në...

Cili është skenari?

PS çeli dje fushatën/ Opozita rikthehet sot në protestë!

Ditën e sotme rreth orës 19:00 opozita pritet të organizojë protestën e 7-të kombëtare. Skenari...

Parashikimi

Si pritet të jetë moti sot?

Moti ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe vranësirash mesatare e të dendura. Deri në...

Çfarë shkruajnë?

Tërmetet që “shkundën” Korçën, lajm në mediat ndërkombëtare

Tërmetet që shkundën sot Korçën janë bërë lajm deri në mediat ndërkombëtare. Mediat më të...

"Kam vetëm një mesazh"

Protesta/ “Njëra anë do fitojë”, çfarë paralajmëron Basha për nesër?

Teksa ishte i pranishëm në protestën e banorëve të Unazës së Re, kryedemokrati Basha komentoi...

VIDEO

PS çeli fushatën/ Basha rendit 20 rastet kur duhet të ishte larguar Rama

Menjëherë pas çeljes së fushatës nga Partia Socialiste, ka ardhur reagimi i Partisë Demokratike. Përmes...

"Lojë me zjarrin"

Rama paralajmëron: Kush pengon zgjedhjet, s’shkel në SHBA e BE!

Gjatë fjalës së tij në çeljen e fushatës zgjedhore, kryeministri Rama dha një mesazh edhe...

Lëkundje të tjera

Sërish tërmet në Korçë, qytetarët në panik

Lëkundje të tjera tërmeti janë regjistruar këtë pasdite në Korçë, pas gjashtë tërmeteve që goditën...

Fushata zgjedhore

Zgjedhje pa opozitën? Rama: Le ta themi me zë të lartë që…

Në çeljen e fushatës nga Partia Socialiste, fjalën e tij ka mbajtur edhe kryeministri Rama....

"Lulin dhe Saliun nuk e..."

PS çel fushatën/ Balla: Në 2019 hapim negociatat, dy fjalë opozitës

Ashtu sikurse ishte paralajmëruar, në orën 17:00 Partia Socialiste ka çelur fushatën zgjedhore për zgjedhjet...