MENU
klinika
Protesta kombëtare e opozitës

Kryemadhi ‘braktis’ protestën, kthehet në krye të detyrës Sahit Dollapi

Fotolajm

Qytetarë të rretheve, “ushtria” e Unazës së Re dhe yjet e BE-së në protestë

Banorët e Unazës së Re të radhitur në rreshta e me jelekë portokalli, me në...

Nga New York Times

Opozita do largimin, por Rama ka mbështetjen e SHBA-BE

“New York Times” i ka kushtuar një artikull të gjatë protestave të qytetarëve në disa...

'Shenja paqeje'

Mblidhen protestuesit, simboli i të rinjve sot

250 të rinj të Forumit Rinor të Partisë Demokratike do të jenë ruajtësit në protestën...

Protesta kombëtare e opozitës

Zbardhen shifrat/ 65 mijë qytetarë para Kryeministrisë

Pak minuta para nisjes së protestës, kanë dalë edhe shifrat e para të pejsëmarrësve nga...

Hap fushatën në Lezhë

Rama: Opozita ka frikë nga zgjedhjet, e bërtet rrugëve kundër tyre

Partia Socialiste ka hapur fushatën elektorale sot në Lezhë me prezantimin e kandidatit të Aleancës...

Mbyllet protesta e dhunshme e opozitës

Basha me paralajmërim të fortë: Hera e fundit që përdorim arsyen!

Ora 22:54/ Konfirmohet/ Kryesia e PD-së vendos për protestën e ardhshme Pak pas mbylljes së...

Protesta kombëtare te Kryeministria

“Nuk durohet më!”/ Basha apel qytetarëve: Bashkojuni protestës!

Dy orë përpara nisjes së protestës kombëtare tek kryeministria, kreu i opozitës Lulzim Basha ka...

Takimi Rama-Stoltenberg

Influenca ruse në rajon/ Rama: Nuk është sekret që…

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-së Jens Stoltenberg dhe kryeministri Edi Rama kanë folur edhe për...

Procesi integrues i Shqipërisë

Rama-Stoltenberg: Konflikti politik nuk na ndihmon!

Kryeministri Edi Rama shfrytëzoi konferencën për shtyp me Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg,...

Axhenda

Shefi i NATO-s mbërrin në Tiranë, takon Xhaçkën!

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ka mbërritur pak minuta më parë në Tiranë....

Njoftimi i Ambasadës

Dëshironi lotarinë amerikane? Kështu do të keni më shumë shance!

Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për aplikantët e lotarisë. Në...