MENU
klinika
E bleu pas “Titanic”

DiCaprio nxjerr në shitje pronën e parë luksoze

Deklarata

Heq dorë nga aktrimi? Jolie: Para 20 vitesh do qaja

Ajo është një nga aktoret më të njohura në botë dhe pavarsisht se herë pas...

Deklarata

Braktisi Italinë për Shqipërinë/ Lorik Cana: Ja pse u ktheva

Lorik Cana është një nga emrat për të lakuar në median shqiptare si një personazhet...

Koha për qetësi

Dua Lipa nuk “njeh dimër”, pushime tropikale

Ndërsa pjesa më e madhe e Europës është pushtuar nga moti i ftohtë, Dua Lipa...

Detajet

Jonida Maliqi: Kam vendosur t’ju them sa vjeçe jam

Jonida Maliqi ka zbuluar se askush nuk e dinte saktë moshën dhe mbiemrin e saj....

“Bombardohet” nga kritikat

Balerina në gjendje të rëndë, Iggy vazhdon performancën

Një prej balerinave që e shoqërojnë në koncerte Iggy Azalean, ka përfunduar e shtrirë në...

Çifti i famshëm

Zayn dhe Gigi i japin sërish fund lidhjes së tyre

Zayn Malik dhe modelja Gigi Hadid janë një nga çiftet më të pëlqyer nga personazhet...

Nga Jennifer te Sia

Këngëtari shqiptar “lë pa fjalë” yjet e muzikës

Albert Stanaj, këngëtari me origjinë shqiptare, është duke bërë karrierën në Shtetet e Bashkuara të...

Dasëm brenda politikës

Kryebashkiaku Veliaj ‘marton’ PS dhe LSI

Djali i deputetit të PS-së Bashkim Fino, Redi, ka kurorëzuar lidhjen e dashurisë me  bjonden...

Sondazhi

‘Michelle Obama gruaja më e admiruar në botë’

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara Michelle Obama është gruaja më e admiruar në...

Detajet

Habit fansja! I lë pasurinë këngëtares shqiptare

Ndonjëherë fansat e tejkalojnë me adhurimin e tyre ndaj këngëtares së preferuar. Njëra prej tyre...

“Dy gisht mjaltë”

Vëmendja mbi Elvanën e Ermalin në ‘Ditën e të dashuruarve’

Ishte parashikuar që në muajin dhjetor, Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata do të nxirrnin në...