MENU
klinika
“Diçka e bukur po vjen”

Surprizë pas surprize, Miriami nuk ndalet…

Rezart Veleshnja

Aktori: Truproja i Berishës më kërcënoi me jetë

Aktori i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja ka zbuluar, i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, se është...

"Ju jeni zonja Macron?"

100-vjeçarja ngatërron Merkel: Jeni gruaja e Macron?!

Festime të mëdha janë mbajtur në Paris për 100 vjetorin e paqes pas përfundimit të...

I fundit renditet...

Islanda, vendi më i sigurt për pushime

Islanda është vendi më i sigurt për të shkuar me pushime. Ndërsa vendet më të...

Pas disa hiteve

Era Istrefi do rikthehet të këndojë shqip!

Era Istrefi e fitoi famën jo vetëm në Shqipëri, por në mbarë botën, me hitin...

“NRJ Music Awards”

Shqiptaret, “magjike” në Kanë

Nga njëri event i rëndësishëm muzikor në një tjetër, këngëtaret shqiptare me famë botërore Dua...

Kate Upton bëhet nënë

“Vodhe zemrën time sapo të takova!”

“Mirë se vjen në botë Genevieve Upton Verlander. Ti vodhe zemrën time që në sekondat...

Në pritje të albumit

Rita flet për meshkujt: S’kam kohë, shkoj me vrap në shtëpi

Pas pak ditësh Rita Ora ka njoftuar se do të nxjerrë albumin e saj të...

Këshilla nga modelja

Emina Cunmulaj, “një mama me kohë të plotë”

Modelja Emina Cunmulaj tashmë është bërë nënë e dy vajzave dhe si çdo nënë ka...

“Djalë për shtëpi”

Xhaka, futbollist dhe kuzhinier i shkëlqyer

Granit Xhaka, jo vetëm te kombëtarja e Zvicrës, por edhe te Arsenali është kthyer në...

I kërkoi një puthje

Ai është Princi… refuzon dhe Emma Thompson

Edhe pse ajo mund të jetë aktorja e preferuar për shumë persona, kur bëhet fjalë...

Kënga më e re

Miriam Cani publikon “Në Parajsë”

Pritja ka marrë fund dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani ka...