MENU
klinika
S’ka më dyshime

Ronela dhe Young Zerka të lidhur? Reperi flet hapur…

Nicolas Roeg

Ndërron jetë regjisori i famshëm

Kinematografia është në zi. Regjisori i famshëm Nicolas Roeg është ndarë nga jeta në moshën...

Intervista e sinqertë

“Shumë e rëndësishme të ruajmë gjuhën shqipe”

Ditën e sotme këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka publikuar albumin e shumëpritur “Phoenix”...

Stërvitje me kampionin

Nga muzika te artet marciale

Capital T është një nga reperat më të pëlqyer në trojet shqiptare, por edhe më...

Këshilla

Fjalët e Meryl Streep që do t’ju ndryshojnë jetën përgjithmonë

“Nuk kam më durim për disa gjëra, jo për shkak se jam bërë arrogante, por...

Sportisti më i pasur në botë

Floyd shpenzon 5.3 mln dollarë në dyqanin e bizhuterive

Një shifër prej 5.3 milionë dollarë është ëndërr për gati 99 përqind të popullsisë së...

“Djali me fletore”

Shkruan gjithçka, kujtesa e tij zgjat vetëm 10 minuta!

Një aksident i tmerrshëm rreth 9 vite më parë ka bërë që Chen Hong-zhi, tashmë...

“Më mungon”

Ariana Grande kujton Miller-in në një ditë të veçantë

Njiheshin që në moshën 19-vjeçare dhe gjithashtu kanë qenë një lidhje romantike prej 2 vitesh....

Miliona dollarë në lojë!

U bojkotuan nga Kina, “Dolce & Gabbana” kërkon falje

Kina është një treg i madh dhe tejet i rëndësishëm për kompanitë globale dhe ta...

“Phoenix”

Marrin fund 6 vite pritje, Rita publikon albumin

Kjo e premte shënoi fundit e pritjes së fansave për albumin e dytë të Rita...

Zbuloni sekretet

Ndryshimi rrënjësor ndër vite i Miley Cyrus

Miley Ray Cyrus e lindur si Destiny Hope Cyrus, në 23 nëntor 1992 është një...

Askush s'e priste

Surprizë 20 milionë dollarë nga… shefi!

Punonjësit e një kompanie në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë marrë një surprizë të...