MENU
klinika
"Këngët e mia kanë mesazh..."

Dua Lipa konfirmon projektin saj të madh muzikor.

Frymëzohet nga vendlindja

Justin Timberlake me linjë të re veshjesh

“Memphis dhe muzika e tij kanë qenë një pjesë e rëndësishme e imja dhe e...

Fabi jep shpresa

Rikthehen “PRODUKT 28”?

Vite më parë grupi “Produkt 28” ishte një ndër grupet më të pëlqyera nga të rinjtë,...

Ceremonia do të jetë private

Jennifer Lawrence ka filluar përgatitjet e dasmës

Jennifer Lawrence dhe i fejuari i saj Cooke Maroney janë fotografuar së fundmi duke vizituar...

Në kinematografi për 60 vjet

Ndërron jetë Seymour Casse

Aktori Seymour Cassel, i njohur për bashkëpunimet e tij me John Cassavetes dhe Wes Anderson...

Në javët e fundit të shtatzanisë

Almeda Abazi shpjegon kuptimin e emrit të djalit

Almeda Abazi po jeton javët e fundit të shtatzënisë. Shumë shpejt ajo dhe bashkëshorti i...

Lidhja me këngëtarin...

Një lidhje e re për Selena Gomez?

Selena Gomez duket se e ka mbyllur një herë e mirë historinë me Justin dhe...

Zbulimi

Video e Beatles xhiruar para gjysmë shekulli

E vetmja shfaqje live e bendit legjendar nga Liverpooli, “The Beatles” në një shfaqje televizive...

" Më duhej të ushqehesha..."

Halsey: Mendoja të bëhesha prostitutë

Këngëtarja Halsey ka thënë se ajo e kishte marrë në konsideratë të qenit prostitutë pasi...

Pikthehet në klasifikim pas vrasjes

I dyti në klasifikimin amerikan, albumi i reperit të vrarë

Albumi i vetëm i reperit Nipsey Hussle është rikthyer në klasifikimin muzikor amerikan në vendin...

Ishte 87 vjeç

Ndërron jetë aktorja e filmave Bond, Nadja Regin

Nadja Regin, e cila u shfaq në dy filma të James Bond-it, ka ndërruar jetë...

Misioni i saj

Rita Ora viziton Prishtinën/ Nga kush shoqërohet?

Ditën e djeshme Rita Ora mbërriti në Prishtinë. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet në...