MENU
Incidenti

Jennifer Lopez rrëzohet në skenë, por… – VIDEO

iHeartRadio

Dua Lipa bën simbolin e shqiponjës mes yjeve

Dua Lipa, Rita Ora, por edhe këngëtare të tjera me origjinë shqiptare nuk e kanë...

I pari në iTunes

Suksesi i parë i Rita Orës me “Phoenix”

Më 23 nëntor, Rita Ora do të nxjerrë në shitje albumin e saj të dytë...

"Divina"

Jo vetëm notare, por dhe modele “hyjnore”

Federica Pellegrini ka shkëlqyer në Javën e Modës në Milano, duke treguar se nuk është...

Legjenda e futbollit

Zbulohen aktorët që do të interpretojnë Maradonën

Një serial rreth legjendës së futbollit Diego Armando Maradona, i cili do të tranmetohet nga...

Rrëfehet këngëtarja

Foto me Ramën, Greta Koçi: Kryeministri më befasoi…

Një ditë më parë, Greta Koçi publikoi këngën e saj më të fundit “Mos m’thirr”,...

Miliarderi në "hall"

Iraniani, në ‘vështirësi’ me bukuroshet shqiptare

Në fillim të këtij viti, këngëtarja Morena Taraku la Kosovën për të jetuar për disa...

Krah modeles

Bieber në pushime luksoze, vilë 13 mijë euro nata

Edhe pse raportimet e ditëve të fundit se ata u martuan zyrtarisht ende nuk janë...

Pas Nicole Scherzinger...

“Magneti” Hamilton, kë ka tërhequr këtë herë?

Lewis Hamilton është kampioni në fuqi në Formula 1, por edhe një nga pilotët më...

Dy vite nga divorci

A po takohen fshehurazi Jolie dhe Pitt?!

Pitt kanë nisur të takohen fshehurazi për të përmirësuar marrëdhëniet e tyre për kujdesin e...

Del në shitje

Shishe e mbushur me lot, për 12 mijë dollarë!

Këngëtarja e aktorja e njohur, Miley Cyrus, njihet për bëmat e saj të vazhueshme, megjithëse...

Kujdes!

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni kurrë në mëngjes

Ndoshta shumë i nënvlerësojnë momentet e para pas zgjimit, duke vrapuar menjëherë për në punë...