MENU
klinika
Duncan një thirrje dedikuar LGBT

Fituesi biseksual i Eurovision “Pranoni seksualitetin”

Turi do udhëhiqet nga vëllai i saj

“Rikthehet” Whitney Houston përmes teknologjisë holograme

Teknologjia holograme do të rikthej dhe një herë në skenë Whitney Houston. 7 vite pasi...

Reagon këngëtari

Graciela sfidon Stinen “Çfarë ke humbur…”

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar një ditë para Vitit të Ri...

"Nuk kam rrahur kurrë një femër"

Johnny Depp: Amber i ka pikturuar shenjat në trup

Vazhdon ende debati për akuzat e Amber Heard kundër ish bashkëshortit, aktorit Johnny Depp, i...

"Kur të presin me dashuri në shtëpi"

Jonida Maliqi kthehet krenare pas performancës

 Jonida Maliqi kthehet në Shqipëri duke u ndjerë krenare për performancën e saj në Eurovizion....

Aktron përkrahë Sharon Stone

Edhe Marilyn Monson shfaqet në serialin “The New Pope”

Muzikanti  amerikan, Marilyn Manson iu bashkua kastës së aktorëve të filmit, “The New Pope”, i...

"Jeta ime personale..."

Jonida Maliqi flet për lidhjen e përfolur me Romeon

Një lidhje e re në showbiz-in shqiptar po përflitet bujshëm së fundmi në mediat shqiptare....

Një bashkëpunim me Lady Gagën?

‘R9’ mund të titullohet albumi që rikthen Rihannën

Rikthehet Rihanna, konfirmon albumin e ri për të cilin është duke punuar. Ylli i popit...

"A lum..."

Ermal Mamaqi një koment special për Amin

Amarda Toska është një ndër personazhet më të dashura dhe më të ndjekura nga publiku...

Video

A do të performoj sërish Britney Spears?

Disa muaj pas problemeve të theksuara me shëndetin mendor, Britney Spears është shfaqur e buzëqeshur...

Gjithçka ka një fund

Lamtumira e yjeve të “Game of Thrones”

Ndërsa e gjithë bota po përshëndetet me “Game of Thrones”, aktorët gjithashtu po përshëndeten me...

Denoncon këcënuesin

Shantazhohet aktorja e njohur turke “Do shfaq videot intime”

Aktorja e njohur me emrin “Zejnep” nga seriali “Kuzey Guney”, Merve Bolugur po kalon një...