MENU
klinika
Zbulon emrin e këngëtares

Rikthehet Shpat Kasapi me një bashkëpunim

Rikujton se mbetet femra më seksi

Sharon Stone pozon e zhveshur për revistën Vogue

Sharon Stone është një prej ikonave më të mëdha të botës së hollivudit dhe një...

Video

Dua Lipa paralajmëron projektin të ri muzikor

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është duke punuar vazhdimisht për të sjellë gjëra të bukura për...

Ja shifrat marramendëse

Zbulohen pagesat për një episod për aktorët e “Game of Throne”

“Game of Thrones” është një ndër serialet më të famshme dhe me miliona fansa në...

Meghan dhe Harry prindër

Lind fëmija mbretëror, reagon Princi

Kensington Palace njofton se Meghan Markle dhe Princi Harry e kanë mirëpritur fëmijën e tyre...

“Për hajër flokët”

Kush është ky këngëtar? Mbjell flokë dhe ndryshon pamje

Mbjellja e flokëve është kthyer në një trend për meshkujt, së fundmi. Teksa jemi mësuar...

“Shtëpia është aty ku është zemra"

Familja Ora blejnë vilë në Kosovë

Edhe pse prej shumë vitesh jetojnë në Londër, kanë shprehur prej kohësh dëshirën të kenë...

Sjellin foton e parë

Vjen në jetë Efehan, fëmija i parë i Almedës dhe Tolgës

Almeda dhe Tolga tashmë janë bërë prindër për herë të parë. Ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi...

Tentoi të ndihmonte një mik

Ndërron jetë DJ i njohur australian Adam Sky

DJ australian Adam Sky humbi jetën në një aksident gjatë pushimeve në ishullin indonezian, Bali....

Çfarë i lidh

Diçka që nuk dinim për Bes Kallakun dhe Ronela Hajatin

Ronela Hajati, këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku  nga publiku,  së fundmi në një dalje...

"Pyes veten si do të kishte qenë..."

Kylie Minogue: Sëmundja më privoi nga mëmësia

Kylie Minogue ka rrëfyer se si diagnostikimi me kancer gjiri në 2005, i hoqi përgjithmonë...

Solara, më e vogla e familjes

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të katërt

Ermira Çausholli është bërë nënë për herë të katërt. Lajmin e bukur e ka bërë...