MENU
klinika
Ish i dashuri Rihanna-s

Rita Ora në lidhje me Chris Brown?!

George i mrekullueshëm

“Ushtari i vogël” rrëmben vëmendjen në dasmë

Ata morën vëmendjen e të gjithëve në martesën e xhaxhait të Princit Harry në fillim...

Sërish tre

Rikthehet grupi “West Side Family”

Tre vite pas ngjarjes së papritur, të ndarjes nga jeta të Dr. Florit, grupi “West...

Incidenti

Jennifer Lopez rrëzohet në skenë, por… – VIDEO

Në festivalin e iHeartRadio që u mbajt në Las Vegas, përveç Dua Lipës, ishin të...

iHeartRadio

Dua Lipa bën simbolin e shqiponjës mes yjeve

Dua Lipa, Rita Ora, por edhe këngëtare të tjera me origjinë shqiptare nuk e kanë...

I pari në iTunes

Suksesi i parë i Rita Orës me “Phoenix”

Më 23 nëntor, Rita Ora do të nxjerrë në shitje albumin e saj të dytë...

"Divina"

Jo vetëm notare, por dhe modele “hyjnore”

Federica Pellegrini ka shkëlqyer në Javën e Modës në Milano, duke treguar se nuk është...

Legjenda e futbollit

Zbulohen aktorët që do të interpretojnë Maradonën

Një serial rreth legjendës së futbollit Diego Armando Maradona, i cili do të tranmetohet nga...

Rrëfehet këngëtarja

Foto me Ramën, Greta Koçi: Kryeministri më befasoi…

Një ditë më parë, Greta Koçi publikoi këngën e saj më të fundit “Mos m’thirr”,...

Miliarderi në "hall"

Iraniani, në ‘vështirësi’ me bukuroshet shqiptare

Në fillim të këtij viti, këngëtarja Morena Taraku la Kosovën për të jetuar për disa...

Krah modeles

Bieber në pushime luksoze, vilë 13 mijë euro nata

Edhe pse raportimet e ditëve të fundit se ata u martuan zyrtarisht ende nuk janë...

Pas Nicole Scherzinger...

“Magneti” Hamilton, kë ka tërhequr këtë herë?

Lewis Hamilton është kampioni në fuqi në Formula 1, por edhe një nga pilotët më...