MENU
klinika
Paralajmëron dhe albumin e ri

Rita Ora, koncert madhështor në Londër

Afërdita Dreshaj

Dasmë në Miami, pushime në Tiranë!

Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë në muajin qershor me një dasmë përrallore në Miami...

Nga mali në det

Presidenti Meta, pushime edhe në shtator

Posti i Presidentit të Republikës duket se i ka dhënë më shumë kohë për pushime...

Rrëfehen VIP-at

Jetëgjatësi në një lidhje? Duhet të dini këto këshilla

Një histori dashurie nis, dhe jemi të destinuar të mendojmë për jetëgjatësinë e saj, “deri...

Mac Miller

U ‘akuzua’ për vdekjen e ish-të dashurit, reagon Ariana Grande

Reperi i famshëm, Mac Miller, ndërroi jetë ditën e djeshme si pasojë e mbidozës. Për...

Facebook-Mania

Çfarë kemi humbur këtë javë nga facebook

Ardian Vehbiu Shoh këto ditë intervista shkrimtarësh në media dhe portale, ku i detyrojnë të...

Festivali i 75-të i Filmit

“Roma” rrëmben “Luanin e Artë”

Prej 29 gushtit, në Venecia zbritën yjet e aktrimit, por edhe personazhet më në zë...

"Provoje"

Si të luftoni stresin? Bebe Rexha jep këshilla

Stresi dhe ankthi janë përhapur me shpejtësi vitet e fundit dhe kanë qenë të shumtë...

Vjen surpriza

Elvana “lë” muzikën për “2 Gisht Mjalt”!

Jo vetëm në muzikë, tashmë Elvana Gjatën do të shohim si aktore ne një komedi....

Në stërvitje me biçikletë

Pique në telashe, por e gjen zgjidhjen

Ai fiton miliona euro nga Barcelona, por së fundmi Gerard Pique ka mbetur pa makinë...

"E ka seriozisht"

Kanye West President i SHBA?!

E kemi menduar ndonjëherë Kanye West President të Shteteve të Bashkuara të Amerikës? Po Kim...

Fansat, të tjera teori

“Michael Jackson është gjallë!”

Më 29 gusht, Mbreti i Popit do të festonte ditëlindjen e tij të 60-të, por...