MENU
klinika
Video

Pas publikimit të motrave Istrefi, Lori Hoxha një surprizë

"Tortura ime..."

“Ankohet” publikisht për Shkëlzenin

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha është në një lidhje dashurie prej vitesh me Armina Mevlanin....

“Na bashkon ambicia si komb”

Billboard shkruan për suksesin e shqiptareve

Më 9 dhjetor 2018, Bebe Rexha e postoi një fotografi të sajën dhe të Dua...

Video

Këngët shiptare përballë atyre ruse, ja si reagojnë të huajt…

Ata organizojnë një emision në internet të quajtur “Babatunde”. Dy moderatorët amerikanët  nga makina votojnë...

“Coachella 2019” me incident

Goditet me limon në skenë Ariana grande

Ariana Grande u përball me një incident aspak të këndshëm gjatë performancës së saj në...

Princi shfaqet shumë pak

Kate dhe William festojnë ditëlindjen e parë të princ Louis

Princi Louis feston ditëlindjen e tij të parë dhe mami Kate Middleton feston me një...

Ish-gruaja i kërkon para

Nicolas Cage u martua i dehur dhe u mashtrua

Nicolas Cage u martua me Erika Koike në muajin e kaluar në Las Vegas, mirëpo...

Ja çfarë nuk dinit

Çfarë e lidh Bleona Qeretin me çiftin Haradinaj?

Mbëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” një nga formatet televzive më...

Zyrtarisht të divorcuar

Divorci i kushton gjysmën e pasurisë Adele

Pas 8 viteve lidhje dhe 3 viteve martesë, këngëtarja britanike Adele dhe bashkëshorti i saj...

Foto

Britney Spears lë klinikën, shoqërohet nga i dashuri

Britney Spears është fotografuar për herë të parë pas daljes nga klinika psikiatrike, ku u...

Shpallet kampion i Italisë

Ronaldo dhe Georgina drejt Kroacisë për pushime

Pasi u shpall kampion i Italisë, Ronaldo ka udhëtuar me Georginan drejt Kroacisë për pushime....

"Eurovision"

Jonida Maliqi dhe shija e ëmbël e një ëndrre

Jonida Maliqi është shprehur mjaft e emocionuar për pjesëmarrje e saj në Eurovision. Kjoështë një...