MENU
klinika
"Hell's Kitchen" do vazhdojë

Çfarë ndodhi papritur për Renato Mekollin dhe projektin e ri?

Mund të rishkohet vitin e ardhshëm

Asnjë ndryshim në rregullat për “Oscars”

Pasi në shkurt, Netflix fitoi tri çmime Oscar me filmin “Roma”, transmetuar në platformën ‘streaming’...

Gavin gjithashtu komunikim me ta

Fëmijët e Gwen Stefani, Blake Shelton një figurë babai

Tre djemtë e këngëtares së famshme Gwen Stefani nuk e konsiderojnë Blake Shelton vetëm të...

Për sa do ta riluante këtë rol?

“2 gisht mjaltë”/ Marjana Kondi rrëfen sa është paguar

Vetëm në pak kohë që doli në kinema, filmi “2 gisht mjaltë” korri shumë sukses....

Daniel Craig në rol protagonist

Rami Malek bashkohet me James Bond

Rami Malek i bashkohet kastit të aktorëve në filmin James Bond Disa detaje të reja...

“Yalla”

Pas Ronelës, Young Zerka ‘shpërthen’ sërish

Shumë shpejt një projekt i ri nga Young Zerka Këngëtari i njohur, Young Zerka, do...

Këngëtarja e lumtur

Rita Ora nuk njeh kufij, e ‘provon’ me DJ Kygo

Rita Ora ka performuar për herë të parë me producentin e njohur dhe DJ, Kygo....

Ende nuk dihen shkaqet

Modelja e njohur ndërron jetë në moshën 37-vjeçare!

Modelja kanadeze, Stefanie Sherk, ndërroi jetë në mënyrë tragjike në moshën 37-vjeçare. Ishte bashkëshorti i...

Isaac njofton lajmin

Dua Lipa në Shqipëri së shpejti?

Dua Lipa është mjaft e lidhur me vendlindjen e saj, Kosovën dhe kjo dihet nga...

I përgjigjet komentuesit

Justin Bieber: “Njerëz si t’i po na çojnë drejt vetëvrasjes”

Justin Bieber, një nga këngëtarët më të dashur më te suksesshëm dhe më të komentuar...

Një album i dedikuar

Rona Nishliu shtatzanë për herë të parë

Shtatorin e vitit të kaluar këngëtarja e njohur Rona Nishliu kurëzoi me martesë dashurinë e...

"Ja e vërteta..."

Akuzat për përdhunim/Flet bodyguardi i Jackson

Prej shumë kohësh shumë deklarata, mbështetje ndaj të ndjerit, komente, zëra  e fakte dolën për akuzat...