MENU
klinika
E gdhendur në figurë prej dylli

Dua Lipa edhe në Muzeun e Amsterdamit

Çmimi marramendës

Sa paguhet Madonna për një performancë në Eurosong

Ylli i popoit Madonna do të jetë e ftuara speciale e këtij viti e festivalit...

A flasin?

Ledri Vula tregon të vërtetën për raportin me Getoarin

Reperi Ledri Vula ka treguar së fundmi se cili është në të vërtetë raporti me...

Pasuria dhe luksi kushtojnë më pak

50 Cent shet me çmim të ulët supervilën

Reperi Curtis James Jackson III, të cilin e njohim si e njohim si 50 Cent, më...

Dikutojnë për vendin e jetesës

Probleme në marrëdhënien mes Kim dhe Kanye?

Kim Kardashian dhe Kanye West duken si çifti perfekt, por edhe mes tyre shpesh ka...

I publikohen foto intime

Situatë e sikletshme për Amanda Seyfried

Amanda Seyfried është bërë pjesë e një situate shumë të sikletshme, pasi disa foto të...

Duartrokitet në Amserdam

Sondazhi i Eurovision rendit Jonida Maliqin të dytën

Dy ditë më parë Jonoda Maliqi dhuroi një performancë për publikun europian në koncertin “Eurovision...

Feston dhe publikon foto

Zhvishet Olly Murs për të festuar suksesin

Këngëtari britanik, Olly Murs, ka qenë anëtar i jurisë në edicionin e sivjetmë të formatit...

Sërish bashkë pas karrierave solo

“Jonas Brothers” nuk ndalen pas ribashkimit

Jo shumë kohë pas publikimit të videoklipit të këngës “Sucker”, vëllezërit e njohur, Joe, Nick...

Zbulon misterin

Kush ia dhuroi unazën me diamant Morena Tarakut?

Morena Taraku është një ndër vajzat më të komentuara të ekranit. Këngëtarja dhe modelja e...

Çmimi nga Variety

“Power of women” për Gigi Hadid

Modelja e njohur Gigi Hadid është vlerësuar me çmimin Power of Women nga Variety ....

"Ndihem krenar"

Gashi në New York Times, “Një histori pozitive për shqiptarët”

Duke qenë se konsiderohet si një nga artistët e rinj më të mirë, prestigjiozja amerikane...