MENU
klinika
Sms të sheqerosuara

Moderatoret e emisioneve sportive,ja ngacmimet nga fubollistët

Ish-Missi lë marrëdhënien poligame

Egla Harxhi rrëfen përse nuk jeton me bashkëshortin

Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi ka qenë sot e ftuar në një prej formateve më të...

Çfarë bën Oriola Marashi?

Pas sherrit me Noizyn, djemtë e grupit OTR në vëmendje

Bëri bujë në të gjitha mediat pak ditë më parë sherri mes Oriola Marashit dhe...

Video

Filmi më i shitur biografik “Rhapsody Bohemian”

Filmi “Rhapsody Bohemian” u bë filmi më i shitur i biografik dhe të dielën tejkaloi...

Video

Bes Kallaku “konkuron” Xhensilen dhe Pirro Çakon

Bes Kallaku është një ndër personazhet më të njohur të ekranit dhe po ashtu një...

Pritet një dasmë tradicionale

Kate Moss dhe i dashuri 13 vite më i vogël drejt altarit

Kate Moss dhe Nikolai von Bismarck po përgatiten për dasmën e tyre.  Modelja 45-vjeçare dhe...

Video

Reagimi i Cardi B pyetur për Nicki Minaj

Cardi B dhe Nicki Minaj nuk janë mikesha dhe kjo tashmë është e qartë që...

Quhet "Sunny Hill Foundation"

“Ndihmo shqiptarët e jo arabët”/ Dua Lipa përgjigjet

Dua Lipa ndodhej në Liban, ku qëndroi për 3 ditë dhe u njoh me vështirësitë...

Duhet të paguaj dëmshpërblim

Aktori shkaktoi aksident por fajëson viktimën

Edhe pse shkaktoi aksident, Benedict Camberbacht e fajëson viktimën. Ai ishte shkaktari i një incidenti të...

"A do bëhesh gruaja ime deri..."

Propozim për herë të dytë për Elita Rudin

Moderatorja e njohur nga Kosova, Elita Rudi është shfaqur plot shkëlqim e ftuar në një...

Katedralja do rindërtohet

Bashkëshorti i Selma Hayek dhuron 100 mln euro

Bashkëshorti i Selma Hayek, miliarderi Pinault dhuron 100 milionë euro për rindërtimin e katedrales Notre...

Konfirmohet zyrtarisht

Eleni Foureira sërish në Eurovizion

Eleni Foureira ngjitet sërish në skenën e Eurovizion. Eleni Foureira është një emër i njohur...