MENU
klinika
Reagimi i Harry-t...

Gazetari bën “xheloz” Princin, lule për Meghan

Mësoni arsyen

Statuja e Nicki Minaj kërkon siguri shtesë

Muzeu i Madame Tussauds në Las Vegas është detyruar që të shtojë sigurinë për statujën...

Tirana e fundit

Qyteti me numrin më të lartë të martesave

Për arsye nga më të ndryshmet, por më kryesoret duket se janë ato sociale, numri...

Merr fund lidhja

“Amerika” ndan Dj Sardin nga e dashura

Ata nuk e bënë kurrë publike lidhjen e tyre, por miqtë e tyre nuk e...

Është 49 vjeç!

Sekreti i muskujve të Jennifer Lopez

Ajo festoi 49 vjetorin e lindjes gjatë verës, por nëse do t’i hidhni një sy...

VIDEO

I zuri parkingun, burri tregohet i pamëshirshëm ndaj vajzës

Një vend parkimi i ka kushtuar shtrenjtë dy femrave në Teksas, të cilat janë dhunuar...

I priste helikopteri

Gazetarët hutojnë Trump-in, Melania në shi

Donald Trump është treguar i pakujdesshëm për bashkëshorten e tij, teksa ishin duke dalë nga...

Ngacmimet seksuale

Kidman: Isha me një mashkull të fuqishëm, më ka mbrojtur

Teksa Hollywood-i është pushtuar nga akuzat për abuzime seksuale, për këtë çështje nuk ka hezituar...

Tmerret e Ariana Grande

Nga tragjedia e Manchester, vdekja e Miller, te ndarja nga Pete

Këngëtares me famë botërore, Ariana Grande, i është dashur të përballet me ngjarje jashtëzakonisht të...

Rrëfehet Tolgahan...

Shqiptarja që “zbuti” turkun

Ata janë një çift mjaft simpatik, por edhe shumë të suksesshëm në karrierën e tyre...

Ironia e kryeministrit

Debati në Bruksel/ ‘Ai momenti kur të vjen zor për komshiun’

Debati maxhorancë-opozitë, i cili u ‘transferua’ në Parlamentin Europian në Bruksel, shkaktoi reagime të mëdha,...

Mesazhi i Bill Gates

Vdes miliarderi dhe bashkëthemeluesi i Microsoft

Paul Allen, i cili bashkëthemeloi kompaninë e teknologjisë Microsoft, është ndarë nga jeta në moshën 65-vjeçare....