MENU
klinika
"Eurovision"

Jonida Maliqi dhe shija e ëmbël e një ëndrre

Një dashuri e komplikuar

Për kë e merr malli Kejvina Kthjellën?

Velina e njohur dhe shume seksi Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes së...

Mësoni çfarë nuk dinit

Libri për Demi Moore ja për çfarë bëhet fjalë

Demi Moore ka vendosur të flasë me letra të hapura për jetën e saj të...

"Do të doja të mos e kisha bërë..."

Almeda Abazi e penduar për këtë ndërhyrje estetike

E cilësuar si një nga vajzat më të bukura shqiptare, të gjithë janë kurioz mbi...

Pas 2 vitesh mungesë

Ariana Grande rikthen Justin Bieber

Ariana Grande ka sjellë një të ftuar shumë special në performancën e saj të fundit...

Zyrtarisht

Shqipëria pjesëmarrëse në festivalin e filmit në Kanë

Shqipëria është zyrtarisht pjesëmarrëse në Festivalin e Filmit në Kanë në kategorinë e filmave me...

Video

I gjithë rrjeti kundër Yolanda Hadid sepse…

Nëna e motrave modele Gigi dhe Bella Hadid po sulmohet nga i gjithë interneti pas...

"Si ta pranoj?"

Veshur në të zeza, dedikimi prekës i Fjolla Morinës

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është shpesh në qendër të mediave rozë për shkak të...

Zbulon Robert Downey Jr.

Cili është detaji i parë nga “Avengers Endgame”?

Mungon rreth një javë nga premiera e shumëpritur. “Avengers: Endgame” është një sekret i ‘mbyllur’...

Foto

Madhështore ditëlindja e Andrra Destanit

Bashkëshortja bukuroshe e këngëtarit Sinan Hoxha ka festuar me familjarë dhe miq në një festë...

Akuza për ish-shoqen e Middleton

William, pjesë e një tradhtie bashkëshortore?

Vazhdojnë spekulimet për tradhti bashkëshortore të princit William. Pohimet mbi tradhtinë bashkëshortore të princit William,...

Emocionohet këngëtari

Vajza e Stefi Priftit fiton audicionet në Zvicër

Një artiste e re pritet të dalë nga familja korçare Prifti, pasi vajza e Stefit,...