MENU
klinika
Arsyeja

Bebe Rexha single?

Nderon vëllain

Kim Kardashian zbulon emrin e fëmijës së katërt

Së shpëjti do të lindë djali i saj i dytë i cili do të vijë...

Atmosferë e ndezur

Morena Taraku publikon fotografi nga festa e ditëlindjes

Këngëtarja Morena Taraku festoi dje ditëlindjen dhe urimet që ajo mori nga miqtë ishin të...

Kritikojnë fansat

E bija mesazh për Gwyneth Paltrow: “Pa pëlqimin tim mos bëjë asgjë”

Vajza Gwyneth Paltrow ka kritikuar nënën e saj për publikimin e një fotografie pa pëlqimin...

Fotoshopi dominon foton

Dallohet photoshop-i i dështuar në foton e motrave Kardashian

Motrat Kardashian-Jenner janë tallur nga përdoruesit e internetit, pasi kanë dalluar dështimet e “Photoshop”-it. Fansat...

Tregon këngëtarja

Përse Vesa Luma jeton e ndarë me Big Bastën?

Duke qenë se këngëtarja Vesa Luma  ka kohë që po jeton larg bashkëshortit Big Basta,...

" Do mbaj këto linja"

Chrissy Teigen nuk ka plan të humbë në peshë

Chrissy Teigen është një nga yjet që tregohet gjithmonë e sinqertë me fansat e saj,...

“Të kesh armiq të fortë është bekim”

Shkrimi i rreperit Nipsey para se të qëllohej me armë

Reperi Nipsey Hussle është qëlluar për vdekje ditën e djeshme. TMZ raporton se 33-vjeçari u...

Fotografia shpjegon mesazhin...

Albërie Hadergjonaj sjell një mesazh për vajzat e reja

Këngëtarja e cila tashmë është bërë  gjyshe, Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një foto në të...

“Gëzuar ditën e nënave"

Pas ndarjes, Liam uron Cheryl në ditën e nënës

Liam Payne ka zgjedhur ditën e nënës për të uruar ish-partneren Cheryl. Krahas një fotoje...

Këngëtari tregon...

Ermal Fejzullahu sërish baba?

Rreth një muaj më parë në mediat rozë u përhap lajmi se Ermal Fejzullahu do...

"U kujtova vonë"

Diddy mall për ish partneren e ndjerë

Diddy përkujtoi ish-partneren e tij të ndjerë, Kim Porter nëpërmjet një postimi në Instagram. “E...