MENU
klinika
Lumturon fëmijët në spital

Nga President i SHBA në “babagjysh” Krishtlindjesh!

“Akuza” për tradhti!

“Ushtarja” kosovare që “pushtoi” mediat në Zvicër

“Blick” ishte e para që publikoi foton e një kosovareje me uniformë ushtarake e duke...

“Na mungon zëri, fjala...”

Anjeza Shahini, dedikim rrëqethës për të atin e ndjerë

Anjeza Shahini është shkëputur nga bota e muzikës prej momentit që u zhvendos në Angli...

Tjetër hap

Dua Lipa, “pjesë” e një filmi thriller

Vitit 2018, i cili është në ditët e tij të fundit, pa më të voglin...

Zbulon arsyen

Ermal Meta në Festivalin e Këngës: Për pak refuzova…

Ermal Meta mbërriti në Tiranë ku do të marrë pjesë në Festivalin e Këngës në...

"Çmenden" grekët

Reperi, këngë për Alket Rizain!

Alket Rizai është një emër i njohur në Greqi. Ai ka arritur të arratiset dy...

Reperi bamirës

Capital T, “babagjyshi” i festave për fëmijët

Reperi Capital T duket se ditët e fundit të këtij viti ia ka kushtuar bamirësisë....

A do martoheshin?

Ç’mendojnë zviceranet për shqiptarët?

Zvicra është një nga shtet ku shqiptarët janë të shumtë në numër, kryesisht nga Kosova....

Aktorja zbulon tmerrin

Kërcënime me vdekje pas ndarjes nga Johnny Depp!

Dy vite më parë, ndarja e Johnny Depp nga Amber Heard “pushtoi” mediat pasi u...

Rosie Huntington-Jason Statham

Çifti i famshëm, dasmë në natën e ndërrimit të viteve

Pas një lidhje 8-vjeçare, më në fund, çifti i famshëm, Rosie Huntington-Whiteley e Jason Statham...

Ngjarja tragjike

Makina përfundon në Danub, humb jetën këngëtarja

Anca Pop, një këngëtare e njohur në Rumani dhe më gjerë, ka humbur jetën pas...

Nuk gjen paqe

Woody Allen akuzohet edhe për pedofili

Një tjetër histori i është bashkangjitur akuzave të pafundme për abuzime seksuale për shkrimtarin dhe...