MENU
klinika
Pritet një dasmë tradicionale

Kate Moss dhe i dashuri 13 vite më i vogël drejt altarit

Video

Reagimi i Cardi B pyetur për Nicki Minaj

Cardi B dhe Nicki Minaj nuk janë mikesha dhe kjo tashmë është e qartë që...

Quhet "Sunny Hill Foundation"

“Ndihmo shqiptarët e jo arabët”/ Dua Lipa përgjigjet

Dua Lipa ndodhej në Liban, ku qëndroi për 3 ditë dhe u njoh me vështirësitë...

Duhet të paguaj dëmshpërblim

Aktori shkaktoi aksident por fajëson viktimën

Edhe pse shkaktoi aksident, Benedict Camberbacht e fajëson viktimën. Ai ishte shkaktari i një incidenti të...

"A do bëhesh gruaja ime deri..."

Propozim për herë të dytë për Elita Rudin

Moderatorja e njohur nga Kosova, Elita Rudi është shfaqur plot shkëlqim e ftuar në një...

Katedralja do rindërtohet

Bashkëshorti i Selma Hayek dhuron 100 mln euro

Bashkëshorti i Selma Hayek, miliarderi Pinault dhuron 100 milionë euro për rindërtimin e katedrales Notre...

Konfirmohet zyrtarisht

Eleni Foureira sërish në Eurovizion

Eleni Foureira ngjitet sërish në skenën e Eurovizion. Eleni Foureira është një emër i njohur...

Kush është "Madame X"?

Madonna rikthehet me album të ri

Pas shumë kohësh ku ka qenë më pak aktive ne treg, Madonna rikthehet  për të sjellë...

I lumtur me lidhjen e re

Brooklyn Beckham, me të dashurën në Coachella

Në festivalin vjetor të muzikës dhe arteve, Coachella, 20-vjeçari Brooklyn Beckham, që aspiron të bëhet...

Pritet reagimi i Kim

Një romancë për ish bashkëshortin e Kim dhe shoqen e saj?

Një histori dashurie për Ish-bashkëshortin e Kim Kardashian  dhe shoqen e saj të ngushtëpo përflitet...

Video

Jonida Maliqi performon “Ktheju tokës” në Londër

Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në...

"Kam një lidhje personale me këtë..."

Edhe Dua Lipa pjesë e “UNICEF”

Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të...