MENU
klinika
Që nga ngjarja e ish-Bllokut

Elvana po braktiset nga fansat, ikin 100 mijë nga “Instagram”-i

Për Krishtlindje

Rita Ora kërcen me “Valle kosovare” të Shpat Kasapit

Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme në të gjithë botën, por sërish...

Urimi për krishtlindjen

Obama, nga “babagjysh” në romantik

Barack Obama, ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka bërë urimin e tij për...

Prindër të rreptë

Çifti i famshëm, asnjë dhuratë për fëmijët!

Kur të gjithë fëmijët i presim me padurim festat e fundvitit, nuk ndodh kështu për...

Në rrugët e Londrës

Rita në lidhje me aktorin e famshëm, publikohen fotot

Prej kohësh flitej se ylli shqiptar, Rita Ora është në një lidhje me aktorin e...

Lista

Këta janë liderët më të ndjekur në Instagram

Udhëheqësi më i ndjekur botëror në Instagram është kryeministri indian Narendra Modi, me 14.8 milionë...

“Na zgjuan në 2 të natës”

Miss Kosova zbulon çfarë i ndodhi në Tajlandë

Përfaqësuesja e Kosovës në “Miss Universe”, Zana Berisha është bërë objekt kritikash në rrjetet sociale,...

Nga “Twitter”-i te “Instagram”-i

“Po vijnë Krishtlindjet”, Rama publikon video me Zahon

Duket se “Twitter”-i tashmë ka kaluar në plan të dytë për Kryeministrin Rama dhe ai...

Për “LOVE”

Rita zbulon pasiguritë: Më vjen të bërtas me të madhe

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare, me famë botërore ka dhënë së fundi një intervistë...

Të drejtat e autorit

Bëni kujdes në “Instagram”! JLo dënohet me 150 mijë dollarë

Edhe pse në rrjetet sociale shohim shpesh imazhe të ripublikuara nga faqe të ndryshme, sërish...

Poston foton

Këngëtari shqiptar me JLo: Një film i vërtetë!

Albert Stanaj, këngëtari me origjinë shqiptare, është duke bërë karrierën në Shtetet e Bashkuara të...

Pas ndarjes nga Pitt

Angelina Jolie në lidhje me Jared Leto?!

Pasi arritën marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve, mediat rozë “i kanë gjetur” tashmë edhe një...