MENU
klinika
“Carry On”

Rita Orës i besohet kolona zanore e Pikachu

Familja mbretërore njofton privatësi

Fëmija i Meghan dhe Harry ka lindur tashmë?

E gjithë bota është në pritje të fëmijës së Meghan Markle dhe Princ Harry. Fansat...

Ndryshon look?

Katy Perry bjonde atraktive me flokë të gjatë

Prej vitesh jemi mësuar që ta shohim Katy Perry-n me flokët e shkurtër bjond.  ...

Foto

Ja si dukej Adi Krasta Fëmijë

Gazetari Adi Krasta është një ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar. I adhuruar...

"Kemi nevojë për privatësi"

Ndahet Adele nga bashkëshorti?

Adele është ndarë nga bashkëshorti i saj Simon Konecki. Lajmi është konfirmuar nga përfaqësuesit e...

Një klip me skena "të nxehta"

Si do ta shohim Flakën në projektin e ri?

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani, është në përgatitje të një projekti të ri...

Hedh poshtë zërat për ndarjen

Rihanna, gati për martesë

E bukur, e famshme, e pasur dhe gjithmonë në vëmendje.  Rihanna këtë herë po përfltet...

Emri i të porsalindurit

Një anëtar i ri në familje, Tahiri poston foton e të birit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është bërë baba për herë të dytë, sërish me një...

"Nuk ishte e lehtë..."

Olen Çezari për fëmijërinë e tij: Nuk ja uroj askujt!

Violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ka  folur së fundmi për fëmijërinë e tij....

Pushime së bashku

Vajza e Majlinda Bregut dhe Erik Fullani nuk fshihen më

Kohët e fundit në media është aluduar se Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda...

Priten projekte të reja

Shakira tregon si e ka këshilluar Beyonce

Shakira ka sjell një numër të madh të këngëve dhe perfomoi qindra koncerte anembanë globit....

I dëgjoni këngët sërish

Rikthehen këngët e Mozzik/ Flet ish-menaxheri

“OnRecords” ka rikthyer hitet e dy vëllezërve që i hoqi pas debateve që çuan në...