MENU
klinika
Baba i dy fëmijëve

Iglesias e bën sërish, puthet në skenë me fansen

Reagon portugezi

Publikohet video, Ronaldo me vajzën që e akuzoi për përdhunim

Cristiano Ronaldo është përfshirë në një histori, e cila nuk po mbyllet lehtë, madje çdo...

Avokatja e njohur

Sherr në gjyq, Eni Çobani në polici

Avokatja e njohur Eni Çobani ka përfunduar në polici ditën e sotme pas një debati...

Reportazhi nga grekët

Eleni Fouriera vjen në Patos?!

Pavarësisht polemikave të shumta, këngëtarja me origjinë shqiptare që përfaqësoi Qipron në Eurovision, Eleni Foureira...

19 mln ndjekës

Dua Lipa e nis ditën me foto provokuese

Pak ditë më parë, Dua Lipa arriti shifrën e 19 milionë ndjekësve në rrjetet sociale...

Lëvizja e bujshme

Hyska zbulon arsyen e largimit nga Vizion Plus

Një nga lëvizjet më të bujshme në “merkaton e verës” në televizionet shqiptare ishte padyshim...

Rrëfehet modelja

Gisele Bundchen: Si mu “përmbys bota” pas lajmit…

Edhe pse në botën e modës kanë dalë emra të rinj si motrat Hadid, apo...

Pas akuzave për përdhunim

Ronaldo rishfaqet në krah të Georgina-s

Ai nuk mund të ishte në fushën e lojës me shokët e tij të ekipit...

Arsyeja e veçantë

Aktorja e “Fifty Shades of Grey” publikon numrin e telefonin

Ajo “pushtoi” botën e “Hollywood” pasi shkëlqeu në filmin “Fifty Shades of Grey”, si dhe...

Rrëfehet Aleksandër Gjoka

“Kam pirë 3 autobotë me alkool!”

Këngëtari Aleksandër Gjoka është rrëfyer për herë të parë se çfarë e bëri të hiqte...

Jeton në Kubë

“Tupac është gjallë!”

“Tupac Shakur kaloi në Kubë me ndihmën e ish-presidentit Fidel Castrol”. Të paktën kështu është...

Askush s’e kishte bërë

Rita Ora thyen tabu në Lindjen e Mesme!

Rita Ora deri më tani ka ditur si të tërheq vëmendjen e mbarë botës duke...