MENU
klinika
Këngëtari britanik "flet" me foto

Mick Jagger sportiv pas operacionit në zemër

Video

Hekuran Krasniqi publikon ” Nuk mundem”

Hekuran Krasniqi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun në Kosovë dhe Shqipëri....

Viziton muzeun "Uffizi" në Firenze

Elton John, në karrocë me rrota

Elton John, vizitoi këtë të enjte muzeun e Uffizi në Fierenze, të Italisë, ku u...

Shkaku, tradhtia e Kevin Hunter

Wendy Williams kërkon divorcin pas 22 viteve martesë

Aktorja Wendy Williams ka paraqitur kërkesën për divorc për bashkëshortin Kevin Hunter, i cili u...

Video

Capital T sjell videoklipin e “larë” në luks “Hookah”

Hip hop ylli, Capital T ka publikuar projektin e ri të tij. Këngën me klip...

Reagimi i aktorit pas propozimit

Ribashkim për çiftin më të përfolur të Hollywood-it?

Kanë kaluar dy vite e gjysmë që Angelina Jolie ka paraqitur kërkesën për divorc nga...

Këngëtarja prezanton motrën

Me kë ju ngjason kjo vajzë?

Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ndan shpesh foto nga jeta e saj e përditshme me...

Video

Ava Max perfomancë fantastike në “Ellen Show”

Ava Max, një artiste tjetër shqiptare që ka nisur të shkëlqej në arenën ndërkombëtare muzikore...

Rihanna së shpejti, sërish si aktore

 “Guava Island” bashkëpunim me reperin Childish Gambino

Së shpejti, Rihanna nuk do të jetë në vëmendje vetëm për këngët e saj por...

Bashkëpunim me reperin francez

Dhurata Dora dhe Soolking gati për një hit vere

Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, po realizojnë një bashkëpunimqë pritet të jetë...

Video/Për çfarë flet dokumentari?

“Homecoming” nga Beyonce së shpejti në Netflix

Beyonce do të sigurohet edhe një herë që të bëjë botën të flasë për të.Të...

"Një udhëtim fantastik me UNICEF..."

Lë Kosovën Rita Ora, tregon destinacionin e radhës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është larguar nga Kosova mbas vizites tre ditore....