MENU
klinika
Pjesë e filmit të James Bond

Dua Lipa edhe aktore?

Nuk doja të lëndoja askënd

Justin Bieber falje fansave për shakanë e 1 Prillit.

Në ditën e gënjështrave Justin Bieber publikoi disa foto në profilin e tij ku tregonte...

Taylor Swift mikesha më e mirë

Gigi Hadid: “Fama kushton…”

Ajo është një nga modelet më seksi dhe më të pëlqyera dhe ka sfiluar në...

e 14-ta në radhë

Jonida Maliqi, detaje për datën e performancës në Eurovision

Jonida Maliqi pritet të na përfaqësojë në Eurovision. “Ktheju tokës” është pritur mjaft mirë nga...

Vetëm pak ditë larg...

Era publikon datën e lançimit të bashkëpunimit mes motrave

U bë kohë që këngëtaret Nora dhe Era Istrefi kanë paralajmëruar se do të sjellin...

Kur po xhirohej “Hustlers”

Shokon JLo me gjestin e turpshëm ndaj paparacëve

Ajo tregoi gishtin e mesit në drejtim të paparacëve, duke ofenduar kështu të gjithë ata...

Reagojnë fansat

Justin Bieber shaka për 1 Prillin

Justin Bieber ditën e 1 prillit vendosi ti bëj një surprizë fansave të tij, duke...

"Rri gjithë natën më ruaj çfarë postoj..."

“Flet anglisht kur…”, Roza Lati i “përvishet” komentueses

Roza Lati  figurë publike, tepër aktive në rrjetet e saj sociale ndan shpesh momente nga...

Mbyllen dyqanet pa lajmërim

Roberto Cavalli drejt falimentit?

Roberto Cavalli ka mbyllur dyqanet e tij në SHBA pak pasi njoftoi se po përpiqet...

Arsyeja

Bebe Rexha single?

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme në botë. Në...

Nderon vëllain

Kim Kardashian zbulon emrin e fëmijës së katërt

Së shpëjti do të lindë djali i saj i dytë i cili do të vijë...

Atmosferë e ndezur

Morena Taraku publikon fotografi nga festa e ditëlindjes

Këngëtarja Morena Taraku festoi dje ditëlindjen dhe urimet që ajo mori nga miqtë ishin të...