MENU
klinika
Vendimi i Sulltanatit

Dënim me vdekje për tradhëtinë dhe homoseksualët

Kantautorin e kap nostalgjia

Flori Mumajesi publikon videon ku vështirë se njihej

Kantautori i njohur, Flori Mumajesi duket se ka qenë tepër nostalgjik kohët e fundit ku...

"2 Gisht Mjaltë"

U puth me Ermalin në film, Ami flet për Elvana Gjatën

Skena e puthjes mes dy protagonistëve kryesorë në filmin “2 Gisht Mjaltë”, Ermal Mamaqit dhe Elvana...

Këngëtarja nuk e fal

Adele fiton 170 mln dollarë në vit, i ati punon për 60 euro

Këngëtarja e njohur Adele nuk ka një marrëdhënie të mirë me babain e saj biologjik,...

Publikohen mesazhet

Ylli botëror i shkruan Ilda Bejlerit në Instagram

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri, ka realizuar një intervistë me futbollistin shqiptar Xherdan Shaqiri, gjatë...

Flet për herë të parë

Pas vrasjes në ish-Bllok, flet Elvana

Këngëtarja Elvana Gjata ka folur për herë të parë në një intervistë pas ngjarjes në...

Justin: "E kam dashur dhe e dua..."

Reagimi i Selena Gomez pas postimit të fundit të Justin

Në fillim të kësaj jave, Justin Bieber i shokoi të gjithë kur bëri një deklaratë...

Miranda Kerr sërish shtatëzanë

Bashkëshortja e themeluesit të Snapchat nënë për herë te tretë?

Vetë Miranda Kerr ka njoftuar se është shtatzënë. 35-vjeçarja australiane do të bëhet sërish nënë...

Ndiqni videon

Elvana Gjata injoron Tunën

Elvana Gjata dhe Tuna shfaqen indiferente ndaj njëra-tjetrës në shfaqjen e premierës “2 gisht mjaltë”...

Elementet që ndërtojnë këngën

Arbër Krasniqi sjell këngën “Të kam falë”

Kënga ka një ndërthurje të muzikës së lehtë e cila nis me një stil rrok...

Pjesë e albumit “LG6”

Lady Gaga dhe Bradley Cooper, një tjetër këngë ?

Suksesi i “Shallow” i dha Lady Gaga-s një “Oscar” për këngën e filmit “A star...

Ndan një eksperiencë të dhimbshme

Beyonce përlotet në skenë

Beyonce ka prekur fansat, ku në daljen për të tërhequr çmimin “Vanguard Award” në 30-vjetorin...