MENU
klinika
I lumtur me lidhjen e re

Brooklyn Beckham, me të dashurën në Coachella

Pritet reagimi i Kim

Një romancë për ish bashkëshortin e Kim dhe shoqen e saj?

Një histori dashurie për Ish-bashkëshortin e Kim Kardashian  dhe shoqen e saj të ngushtëpo përflitet...

Video

Jonida Maliqi performon “Ktheju tokës” në Londër

Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në...

"Kam një lidhje personale me këtë..."

Edhe Dua Lipa pjesë e “UNICEF”

Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të...

Urimet për këngëtaren

Sa vjeç bën Irma Libohova dhe sa tregon?

Këngëtarja e njohur, Irma Libohova,feston sot 60-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë shumë...

Vajza largë botës së televizionit

Ja kush është e dashura e Ledri Vulës

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë me emrin Sara....

Foto

Publikohen imazhet e dhunës fizike të Johnny Depp mbi Amber Heard

Tashmë ka dëshmi nga shkatërrimi i banesës, kapja për flokësh dhe deri te  goditjet.  Amber Heard...

Video

“Star Wars 9”, mbërrijnë pamjet e para

“Star Wars: The Rise of Skywalker”: është  traileri i kapitullit të nëntë lançuar nga “Disney”...

“Mirë se t’gjeta moj Kosovë”

Gold AG, një tjetër këngë patriotike

 Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave,...

Hera e tretë

Rikthehet në shitje shtëpia e Jim Belushi-t

Pas shumë vitesh, del në shitje sërish shtëpia e Jim Belushi-t. Xhim Belushi ka vënë...

Feston sot ditëlindjen

Sa vjeç mbush Fjolla Morina?

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina feston ditëlindjen. Fjolla sot mbush plot 33 vjeç. Urimet me...

Mungesa në ekran

Pas 1 viti pushim, Marina Vjollca kthehet me një projekt të ri

Pas përfundimit të emisionit “C’est la vie” në janar të vitit të kaluar, Marina Vjollca...