MENU
klinika
Katedralja do rindërtohet

Bashkëshorti i Selma Hayek dhuron 100 mln euro

Konfirmohet zyrtarisht

Eleni Foureira sërish në Eurovizion

Eleni Foureira ngjitet sërish në skenën e Eurovizion. Eleni Foureira është një emër i njohur...

Kush është "Madame X"?

Madonna rikthehet me album të ri

Pas shumë kohësh ku ka qenë më pak aktive ne treg, Madonna rikthehet  për të sjellë...

I lumtur me lidhjen e re

Brooklyn Beckham, me të dashurën në Coachella

Në festivalin vjetor të muzikës dhe arteve, Coachella, 20-vjeçari Brooklyn Beckham, që aspiron të bëhet...

Pritet reagimi i Kim

Një romancë për ish bashkëshortin e Kim dhe shoqen e saj?

Një histori dashurie për Ish-bashkëshortin e Kim Kardashian  dhe shoqen e saj të ngushtëpo përflitet...

Video

Jonida Maliqi performon “Ktheju tokës” në Londër

Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në...

"Kam një lidhje personale me këtë..."

Edhe Dua Lipa pjesë e “UNICEF”

Dua Lipa së fundmi ka udhëtuar drejt Libanit, me një mision të “UNICEF”, për të...

Urimet për këngëtaren

Sa vjeç bën Irma Libohova dhe sa tregon?

Këngëtarja e njohur, Irma Libohova,feston sot 60-vjetorin e saj të lindjes. Ajo ka marrë shumë...

Vajza largë botës së televizionit

Ja kush është e dashura e Ledri Vulës

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë me emrin Sara....

Foto

Publikohen imazhet e dhunës fizike të Johnny Depp mbi Amber Heard

Tashmë ka dëshmi nga shkatërrimi i banesës, kapja për flokësh dhe deri te  goditjet.  Amber Heard...

Video

“Star Wars 9”, mbërrijnë pamjet e para

“Star Wars: The Rise of Skywalker”: është  traileri i kapitullit të nëntë lançuar nga “Disney”...

“Mirë se t’gjeta moj Kosovë”

Gold AG, një tjetër këngë patriotike

 Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave,...