MENU
klinika
Çmimi nga Variety

“Power of women” për Gigi Hadid

"Ndihem krenar"

Gashi në New York Times, “Një histori pozitive për shqiptarët”

Duke qenë se konsiderohet si një nga artistët e rinj më të mirë, prestigjiozja amerikane...

Ende pa konfirmim nga aktorët

Cili është aktori britanik në lidhje me Angelina Jolie?

Ata patën një flirt në vitin 2004 kur luajtën në filmin “Alexandër”, dhe po flasim...

Shuan misterin

Aldo fsheh fytyrën e tij, por jo të vajzës

Ai është i njohur si zëri që shoqëron publikun shqiptar çdo mëngjes me “Aldo Morning...

Arsyeja

Meghan Markle habit me refuzimin e traditës mbretërore

Meghan Markle raportohet të ketë refuzuar stafin mjekësor të Mbretërisë për ta ndihmuar në lindjen...

Përse “Spice Girls”nuk u ribashkua?

Ja intervista ku Mel B mohon marrëdhënien intime me Gerin

Prej disa javësh Mel B ka qenë kryetema e faqeve rozë pas deklaratës së saj...

Thirrja

Meghan e Harry: Mos na sillni dhurata, bëni bamirësi

Meghan e Harry kanë hapur një llogari të tyren në “Instagram”, që vetëm në pak...

Rrëfimi

Eli Fara: Bukë hëngra kur u ndava nga burri!

Eli Fara ka folur për martesën e saj dhe jetesën në shtëpinë e ish-bashkëshortit. E...

E ftuar në “The Jonathan Ross Show”

Bebe Rexha ‘kthen’ në shqip emisionin e famshëm

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ishte e ftuar në emisionin e famshëm “The Jonathan...

"Unë dua ta jetoj jetën"

Marc Jacobs i jep fund beqarisë, martohet me ish-modelin

Stilisti i famshëm amerikan, Marc Jacobs ka lidhur kurorë me ish-modelin Char Defrancesco. Në ceremoninë...

Flet reperi

Marina shtatzënë? Getoari zbulon të vërtetën

Getoar Selimi është një nga personazhet publike që gjithmonë është treguar i rezervuar për jetën...

25 vjet nga vdekja e këngëtarit

Ende mister dorëshkrimi i vetvrasjes së Kurt Cobain

Teoritë konspirative kanë rinisur të qarkullojnë edhe në 25 vjetorin e solistit të grupit legjendar...