MENU
klinika
Mbaj mjete për vetmbrojtje

Edhe Taylor Swift e frikësuar nga fama

Politikane, përse jo?

Angelina Jolie mund të kandidojë për presidente.

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e kandidimit për presidente. Aktorja dhe producentia, që është e...

"F2"

Si reagon Fifi kur e pyesin çfarë ka me Flor Mumajesin

Ndonëse dyshja asnjëherë nuk e ka pranuar të kenë një histori së bashku, pak ditë...

Këshillon të rejat

Kriss Jenner tregon sekretin suksesit

“Keeping up with the Kardashians” me autore të programit Kriss Jenner pati një sukses të...

Tregon moshën pa problem

Adelina Tahiri feston ditëlindjen

Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri feston sot ditëlindjen. Ajo tregon pa asnje kompleks moshën e saj. Adelina...

Jeta para vdekjes

Një serial për ditët e fundit të Marilyn Monroe

“BBC Studios” ka dhënë “ok”-in për prodhimin e një mini seriali televiziv të përqëndruar te...

Së shpejti me “Commando”

Noizy sërish bashkëpunim me Raf Camoran

Suksesi i “Toto”, ka bërë që ata të bashkohen sërish për një projekt të radhës.Reperi...

Arsyeja

 Britney Spears përfundon në spital psikiatrik

Britney Spears është pranuar në një prej spitaleve amerikane të shëndetit mental.Burimet të afërta me...

Ndan foto dhe video

Dafina Zeqiri ndez atmosferën me “twerk”

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me...

Një mesazh për Bleona Qeretin

Aktori i njohur kosovar gjykon këngëtaret shqiptare

Aktori i njohur nga Kosova Sevdai Radogoshii pyetur për arritjet e tij , ka folur...

Nderon komuniteti i hip hopit

Drake nderon Nipsey Hussle në Londër

Drake  nderon jetën dhe veprën e Nipsey Hussle. Gjatë një koncerti të tij të hënën në...

Kapet pas arratisjes

Arrestohet vrasësi i reperit

Është arrestuar nga policia i dyshuari për vrasjen e reperit Nipsey Hussle në Los Angelos....