MENU
klinika
Asnjë çmim

Shqiptaret largohen “duarbosh” nga AMAs

Ka 95 vite përvojë

A do të qetheshit te një berber 107-vjeçar?!

Ndoshta nëse do t’u thoshin se berberi Anthony Mancinelli është 107 vjeç, do të kishte...

Pas akuzave, dikush e mbron

“Ronaldo është normal, ka qenë xhentil me mua!”

Pas akuzave të pafundme për përdhunim, dikush tashmë ka dalë në krah të Cristiano Ronaldos....

3,125 paund në orë

Adele “bie nga froni”, këngëtari fiton 75 mijë paund në ditë

Adele ra nga “froni” si këngëtarja me të ardhurat më të mëdha në planet dhe...

Rikthehet Stallone

“Rambo 5”, zbulohen detaje dhe një tjetër aktore

Ylli i filmave aksion Sylvester Stallone po përgatitet për t’u rikthyer në rolin e John...

I ofrojnë 70 mijë dollarë!

Çmenduri britanikësh, nxjerr në shitje të dashurën

Nga senet e vjetra te pajisjet teknologjike më të reja, eBay është kthyer në vendin...

Ceremoni familjare

Dasma modeste e vajzës së Bush, vetëm 20 persona

Jemi mësuar në vendin tonë që ceremonitë e dasmave të jenë të mëdha me shumë...

Dua, Rita e Bebe

Shqiptaret do “pushtojnë” “American Music Awards”

Në teatrin “Microsoft” në Los Angeles mbahet sot eventi madhështor i ndarjes së çmimeve, “American...

Shkak bëhet kapelja

Melania Trump “provokon” sërish

Si zonja e parë e SHBA-së, Melania Trump padyshim që në çdo lëvizje të saj...

Nuk është më sekret

Veliaj zbulon emrin e djalit: Tironsi më i ri

Ajola dhe Erioni nuk e mbajtën më vetëm për vete emrin e djalit të tyre,...

Asgjë për Justin Bieber...

Shtëpi me qira 100 mijë dollarë në muaj

Një shtëpi me katër dhoma, shtatë tualete dhe pamje nga liqeni, ndoshta në Tiranë nuk...

“Sa shumë paskan qenë”!

Tre femra të tjera, akuza për përdhunim Ronaldos

Në ditën kur “Der Spiegel” publikoi dokumentet se Cristiano Ronaldo kishte paguar 325 mijë euro...