MENU
klinika
Fotoshopi dominon foton

Dallohet photoshop-i i dështuar në foton e motrave Kardashian

Tregon këngëtarja

Përse Vesa Luma jeton e ndarë me Big Bastën?

Duke qenë se këngëtarja Vesa Luma  ka kohë që po jeton larg bashkëshortit Big Basta,...

" Do mbaj këto linja"

Chrissy Teigen nuk ka plan të humbë në peshë

Chrissy Teigen është një nga yjet që tregohet gjithmonë e sinqertë me fansat e saj,...

“Të kesh armiq të fortë është bekim”

Shkrimi i rreperit Nipsey para se të qëllohej me armë

Reperi Nipsey Hussle është qëlluar për vdekje ditën e djeshme. TMZ raporton se 33-vjeçari u...

Fotografia shpjegon mesazhin...

Albërie Hadergjonaj sjell një mesazh për vajzat e reja

Këngëtarja e cila tashmë është bërë  gjyshe, Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një foto në të...

“Gëzuar ditën e nënave"

Pas ndarjes, Liam uron Cheryl në ditën e nënës

Liam Payne ka zgjedhur ditën e nënës për të uruar ish-partneren Cheryl. Krahas një fotoje...

Këngëtari tregon...

Ermal Fejzullahu sërish baba?

Rreth një muaj më parë në mediat rozë u përhap lajmi se Ermal Fejzullahu do...

"U kujtova vonë"

Diddy mall për ish partneren e ndjerë

Diddy përkujtoi ish-partneren e tij të ndjerë, Kim Porter nëpërmjet një postimi në Instagram. “E...

Priten fitime marramendëse

Xhirohet në Zagreb “The Hitman’s Bodyguard 2”

Muaji maj në Kroaci do të presë yjet e famshme hollivudiane, Ryan Reynolds, Salma Hayek,...

Çiljeta Xhilaga tregon experiencën e pazakontë 

” A egzistojnë vërtetë alienët?”

Prania e jashtëtokësorëve në Tokë ka qenë dhe vazhdon të jetë një temë shumë e...

"Kosova, pjesë e imja"

Rita Ora: “Me fat që u largova edhe pse krenare për origjinën”

Rita Ora ka rrëfyer si u largua nga Kosova bashkë me familjen e saj për...

Vendimi i Sulltanatit

Dënim me vdekje për tradhëtinë dhe homoseksualët

Të mërkurën, në Brunei hyn në fuqi një ligj që do ta ndëshkojë tradhtinë bashkëshortore...