MENU
klinika
Legjenda e Atletikës

Bolt shënon dy golat e parë si profesionist

Portieri i Kombëtares

Berisha: Izraeli? Edhe një pikë, jo keq…

Kombëtarja shqiptare vijon të jetë e grumbulluar dhe po përgatitet për ndeshjen e së dielës,...

Konfirmohet nga dy palët

Zyrtare, Ze Maria nuk është trajner i Tiranës

Nuk ka më asnjë dilemë, pasi është pohuar nga të dyja palët. Ze Maria nuk...

Në 2009, Zlatan e përqafonte

Fjalët e Ibrës për shqiptarin që u nda nga jeta

Pas një sulmi në zemër, dje u nda nga jeta në moshën 32-vjeçare mesfushori shqiptar...

Zhvillime në kampin kuqezi

Kombëtarja, ikin 2 lojtarë dhe vijnë 2 të tjerë

Kombëtarja vijon përgatitjet për ndeshjen e së dielës në Beer Sheva, kundër Izraelit. Një përplasje...

Përplasja në Ligën e Kombeve

Dikur bashkë, malazezët sherr me serbët

Nëse me Slloveninë, Kroacinë apo vendet e tjera të ish-Jugosllavisë, Serbia ka kohë që është...

Rrëfimi i Lorik Canës

“Ftova 500 vetë, në dasëm më erdhën 650”

Lorik Cana, ish-kapiteni i kombëtares sonë, të enjten, ai ka qenë i ftuari special i...

Liga e Kombeve

Izraeli mposht Skocinë, baraz grupi ynë

Izraeli ka mposhtur Skocinë me rezultatin 2-1 dhe në grupin ku bën pjesë edhe Shqipëria,...

Liga e Kombeve

Kosova kalon edhe Maltën, kryeson grupin

Një tjetër fitore me shumë rëndësi për përfaqësuesen e Kosovës, e cila ka mposhtur 3-1...

U-21, Eliminatoret e “Euro 2021”

Keqardhje, Shqipëria nuk reziston deri në fund…

Shqipëria ishte shumë pranë një tjetri rezultat historik në futboll. Kombëtarja U-21 e drejtuar nga...

Komenti i luftëtarit rus

Khabib Nurmagomedov largohet nga UFC?

Artet marciale mikse mund të humbasin një kampion të madh. Khabib Nurmagomedov ka kërcënuar tërheqjen...

Goditja në zemër

Ndahet nga jeta mesfushori shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka tronditur botën e futbollit. Mesfushori me origjinë shqiptare, Labinot Harbuzi...

REKLAMA