MENU
klinika
Miqësorja

Italia nuk ia del dot as me Ukrainën

Miqësorja me Jordaninë

Panucci: Mëkat, na mungoi vetëm goli!

Kombëtarja shqiptare nuk ka shkuar më shumë se një barazim pa gola ndaj Jordanisë, ndërsa...

Miqësorja

Vetëm raste, Shqipëria ngec me Jordaninë

Kombëtarja shqiptare nuk ka arritur të shënojë gol ndaj Jordanisë dhe, për pasojë, miqësorja e...

Tenis meshkuj

Shangai nis pa surpriza për pretendentët

Nuk ka pasur surpriza në startin e turneut të Masters të Shangait për meshkuj në...

Miqësorja Shqipëri-Jordani

Formacionet zyrtare, zgjidhet edhe kapiteni

Janë publikuar formacionet e ndeshjes miqësore mes Shqipërisë dhe Jordanisë, sfidë kjo ku Panucci do...

Përmbytjet në Mallorca

Nadal hap dyert e akademisë për të pastrehët

Sportistët e mëdhenj, përveç rezultateve të mira, nga një gjest, mund të kthehen në legjenda....

Kuqezinjtë e pësojë në fund

Kombëtarja U-19 humbet ndeshjen e parë

Kombëtarja shqiptare e futbollit mosha U-19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani ka humbur me...

Miqësorja me Jordaninë

Kombëtarja, sonte me shumë ndryshime

Sot, në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësoren me...

Shpresa kundër Spanjës

Bushi humb një lojtar, Bare: Pa presion!

Para ndeshjes së nesërme me Spanjën, trajneri i Kombëtares U-21, Alban Bushi, doli në një...

Miqësorja në Elbasan

Masat e Policisë për Shqipëri-Jordani

Në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, sot do të luhet ndeshja miqësore mes Shqipërisë...

Akuza për përdhunim

Ronaldo s’është i pandehur, as nën hetim

Kryefjalë e shumë medieve botërore, sidomos atyre sportive, është akuza për përdhunim në drejtim të...

Sot Itali-Ukrainë

Veprimi i axurrëve që përloti Italinë

Kombëtarja e Italisë sot do të luajë miqësoren me Ukrainën në stadiumin “Luigi Ferraris” (20:45),...

REKLAMA